Je kryptoměna bezpečná v 2024

Je kryptoměna bezpečná?

Jsou kryptoměny bezpečné – průvodce

Mnoho lidí si klade otázku, zda je bezpečné investovat do kryptoměn? Existuje mnoho důvodů, proč investovat do kryptoměn, ale pravdou je, že neexistuje dostatek důkazů o tom, že můžete do kryptosystému bezpečně investovat. Domnívám se však, že existuje dostatek důkazů o tom, že do většiny předních kryptosurfů lze bezpečně investovat.

Vzhledem k počtu nových společností, které začínají používat blockchainy pro transakce, není absolutně pochyb o tom, že tato technologie bude i nadále růst. Hlavním problémem, na který většina lidí naráží, je nedostatečná standardizace. Tento problém bude vyřešen s tím, jak se bude implementovat více řešení a vyvíjet více služeb. Většina renomovaných kryptosurfů sleduje vývoj velmi pečlivě a pokud jde o ověřování transakcí, existuje jen velmi malý prostor pro odchylky.

Na otázku, zda je kryptoměna bezpečná pro investování, dostávají lidé několik odpovědí. Dvě hlavní obavy týkající se investování do jakékoli formy digitálního aktiva jsou podvody a krátkodobé zisky. Lidé chtějí mít ze své investice velký výnos, ale vzhledem k množství podvodů lidé často zapomínají, že krátkodobé zisky mohou být velmi výnosné. Když se zamyslíte nad ziskem dosaženým za týden z prodeje kryptoměn v hodnotě několika set dolarů, uvědomíte si, že krátkodobé zisky převažují nad rizikovým faktorem.

Kryptoměny

Na internetu se dnes obchoduje s mnoha různými měnami a denně vznikají další. Jsou založeny na různých principech, ale všechny mají jedno společné: každá z nich je kryta měnou vytvořenou člověkem nebo skupinou lidí. Tvůrci (tvůrci) měn je vytvářejí na základě poptávky po určitých komoditách (jako je zlato, ropa nebo stříbro). Kryptoměny lze přirovnat k „penězům“ ve velkém měřítku a jako takové se používají. Nezáleží na tom, jestli chcete nakupovat, nebo prodávat; obojí můžete provést na jakémkoli online obchodním místě, které navštívíte.

Nejznámějším kryptosystémem je v současnosti bitcoin. Byl vytvořen v roce 2021 osobou nebo skupinou osob známých jako „bitcoins“. Tvůrci (tvůrcům) tohoto systému šlo o zvýšení celkové nabídky bitcoinů po celém světě. Doufali, že se tím sníží výše mezinárodních daní, které jejich vlády vybíraly. Od spuštění systému vzniklo mnoho dalších digitálních měn. Patří mezi ně knihy, chytré telefony, a dokonce i taková místa, jako je YouTube, akceptují používání bitcoinů jako platby za své služby.

Investování do kryptoměn

Nelze popřít, že svět investování do kryptoměn se s nedávným velkým zájmem o odvětví digitálních měn exponenciálně rozrostl. Stále více investorů se k ní obrací pro svůj investiční kapitál, protože volatilní akciové trhy nevykazují žádné známky zpomalení. Protože investoři hledají bezpečné a spolehlivé metody diverzifikace svého portfolia, obracejí se k digitálním měnám, jako jsou Dash, Doge a Ether.

Investování do těchto různých typů měn umožňuje investovat do několika tříd aktiv, aniž byste museli nakupovat jednotlivé cenné papíry. Když si koupíte Ether nebo Dogecoin, v podstatě si kupujete aktivum. Samotné aktivum se stává druhem virtuální měny. To je důvod, proč je investování do měn tak oblíbeným konceptem u zkušených investorů.

Jak udržet své bitcoiny v bezpečí

Mnoho lidí si klade otázku, jak ochránit své bitcoiny před krádeží identity. Vzhledem ke všem obavám o soukromí a bezpečnost, o kterých se denně diskutuje v médiích, je přirozené, že se lidé obávají o bezpečnost svých soukromých informací a peněžních prostředků.

Prvním krokem k tomu, abyste zabezpečení své digitální měny brali vážně, je zvolit si heslo a uživatelské jméno pro svou peněženku. Nejbezpečnější peněženky – ty, které nabízejí nejvyšší ochranu – používají složitá a dlouhá hesla, která nelze snadno uhodnout. Je dobré vymyslet si heslo, které odráží vaše osobní údaje (můžete například použít datum narození), které je obtížné uhodnout. Některé z nejbezpečnějších služeb online peněženek nabízejí také funkci „nápovědy“, která vám umožní zjistit, které heslo je nejbezpečnější, ještě před jeho zadáním.

Chcete-li své heslo zabezpečit ještě více, můžete na počítači používat „virtuální klávesnici“, která napodobuje fyzickou klávesnici. Umožňuje zadávat tajné informace do peněženky pomocí virtuální klávesnice, takže je pro někoho ještě těžší zjistit, co děláte.

Dále byste se měli podívat na integritu svých webových stránek nebo poskytovatele hostingu. Pokud nakupujete velké množství digitální měny, například bitcoiny, neměli byste tyto peníze ukládat na server, který nemáte pod kontrolou. Udělejte si průzkum a najděte si hostitele, který má dobrou pověst. Výborným způsobem, jak ji zjistit, je prověřit recenze zanechané jinými zákazníky. Pokud se s daným hostitelem vyskytlo mnoho problémů, měli byste se používání jeho služeb vyhnout. Více informací o zabezpečení webových stránek nebo poskytovatele hostingu se dozvíte, když navštívíte webové stránky hostingové společnosti, o jejímž využití uvažujete.

Shromáždili jsme tisíce datových bodů a napsali průvodce, který vám pomůže najít tu nejlepší Is Cryptocurrency Safe. Naším cílem je, aby vám tyto informace pomohly vybrat si důvěryhodného, seriózního a profesionálního brokera, který uspokojí vaše potřeby v oblasti online obchodování. Níže jsme sestavili seznam toho, co považujeme za nejlepší investiční platformy pro kryptoměny.

Renomovaný kontrolní seznam Je kryptoměna bezpečná

Při výběru online brokera pro obchodování s kryptoměnami Cryptocurrency Investment Platforms je třeba zvážit řadu důležitých faktorů.

Zkontrolujte, zda má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms alespoň dvouletou historii.
Zkontrolujte, zda má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms přiměřeně velkou zákaznickou podporu v počtu alespoň 15.
Zda broker Cryptocurrency Investment Platforms spadá pod regulaci ze strany jurisdikce, která může brokera činit odpovědným za jeho pochybení; nebo v nejlepším případě hrát roli arbitra v případě větších sporů.
Zkontrolujte, zda má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms možnost nechat si zpracovat vklady a výběry do 2 až 3 dnů. To je důležité při výběru finančních prostředků.
Má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms mezinárodní zastoupení ve více zemích. To zahrnuje místní prezentace a školení na seminářích.
Ujistěte se, že váš Cryptocurrency Investment Platforms může zaměstnávat lidi z různých míst na světě, kteří mohou lépe komunikovat ve vašem místním jazyce.

Náš tým pro vás níže uvedl seznam makléřů, kteří splňují vaše kritéria. Všechny údaje o makléřích jsme shrnuli do srovnávací tabulky. Posuňte se dolů.

Naše srovnávací tabulka makléřů níže vám umožní porovnat níže uvedené vlastnosti makléřů nabízejících investiční platformy pro kryptoměny.

Tyto funkce porovnáváme, abychom vám usnadnili informovaný výběr.

Minimální vklad pro otevření účtu.
Dostupné způsoby financování pro níže uvedené investiční platformy pro kryptoměny.
S čím můžete u jednotlivých brokerů obchodovat.
Obchodní platformy nabízené těmito makléři.
Typ spreadu (pokud je k dispozici) u každého makléře.
Úrovně nabízené zákaznické podpory.
Uvádíme, zda každý makléř nabízí účty Micro, Standard, VIP a Islámský účet.

Porovnání 15 nejlepších investičních platforem pro kryptoměny v roce 2024

Zde jsou uvedeny nejlepší investiční platformy pro kryptoměny.

Porovnejte si vedle sebe investiční platformy pro kryptoměny min. vklady, regulace, sídla, výhody, způsoby financování a poplatky.

Všichni níže uvedení makléři jsou Cryptocurrency Investment Platforms. Níže se dozvíte více o jejich nabídce.

Všechny investiční platformy pro kryptoměny podrobněji

Můžete porovnat Cryptocurrency Investment Platforms hodnocení, min vklady, co broker nabízí, způsoby financování, platformy, typy spreadů, možnosti zákaznické podpory, regulace a typy účtů vedle sebe. Dále pro vás máme také hloubkový článek Nejlepší investiční platformy pro kryptoměny za 2024.

IC Markets

Založeno: 2007
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 180 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Kyperská komise pro cenné papíry a burzu (CySEC).

*ztráty mohou převýšit vklady

AvaTrade

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: Irsko
Počet uživatelů: 300 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Jihoafrický úřad pro dohled nad finančním sektorem (FSCA), Rada pro finanční stabilitu (FSB), Polský úřad pro finanční dohled (KNF)

*ztráty mohou převýšit vklady

XM

Založeno: 2009
Sídlo společnosti: Kypr
Počet uživatelů: 3 500 000
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Komise pro finanční služby (FSC), Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

* váš kapitál je v ohrožení

Instaforex

Založeno: 2008
Centrála: Rusko
Počet klientů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Založeno: 2008
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Založeno: 2009
Centrála: Kypr, Austrálie
Počet klientů: 142 500+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 15 000 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Komise pro finanční dohled (FSC)

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Založeno: 2010
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 89 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited je registrována na Bahamách (číslo 177174 B), licence udělena Securities Commission of the Bahamas (SCB) číslo SIA-F217.

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Založeno: 2008
Sídlo společnosti: Mauricius
Počet uživatelů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), číslo licence: 209/13, registrační číslo VFSC 15008

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Založeno: 2005
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Kyperská komise pro cenné papíry a burzy (CySEC)

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 1 866 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of Bahamas (SCB).

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Založeno: 2001
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

* váš kapitál je v ohrožení

Je kryptoměna bezpečná pro 2024 průvodce naposledy aktualizováno dne June 25, 2024

Je kryptoměna bezpečná Vysvětleno

Obchodování na finančních trzích s Is Cryptocurrency Safe při volatilních podmínkách může být obtížné i pro zkušené obchodníky.

Kromě vzdělávacích a dalších zdrojů, které jsou k dispozici online, je dalším důležitým faktorem, který by měli obchodníci při hledání Is Cryptocurrency Safe zvážit, platforma, kterou Is Cryptocurrency Safe nabízí.

Vyberte si Is Cryptocurrency Safe, která je v čele inovací a je obecně považována za lídra v oboru.

Chcete-li získat přístup na finanční trhy, budete potřebovat Is Cryptocurrency Safe, na kterou se můžete spolehnout.

6 faktorů, které je třeba zvážit při výběru je kryptoměna bezpečná

Při výběru vhodného brokera se řiďte těmito pěti pravidly:

Jsou vaše je kryptoměna bezpečná důvěryhodná a zavedená?

Hledejte makléře, který má dobré výsledky/delší působení na trhu, aby vaše strategie byla vaším hlavním zájmem při pohybu na trzích. Nejlépe hodnoceným Is Cryptocurrency Safe brokerem je IC Markets. Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a funguje již 12 let, její sídlo se nachází v Austrálii.

Společnost IC Markets je regulovaná. To znamená, že na IC Markets dohlíží a jejich chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA) a Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Dalším nejlépe hodnoceným brokerem je eToro.

Společnost eToro byla založena v roce 2007 a v provozu je již 14 let. eToro má sídlo na Kypru ve Velké Británii.

Společnost eToro je regulována. To znamená, že na eToro dohlíží a jeho chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA) a Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Je kryptoměna bezpečná světová jednička?

Vyberte si brokera, který je v čele inovací a je obecně považován za lídra v oboru. IC Markets Segreguje prostředky klientů a nabízí více než 2250 nástrojů. IC Markets nabízí jak online obchodní platformu, tak mobilní platformu, která klientům umožňuje snadný přístup na trhy.

Platforma IC Markets navíc umožňuje přístup na řadu finančních trhů po celém světě. IC Markets je světovým lídrem, pokud jde o inovace, a neustále hledá způsoby, jak se zlepšovat a udržovat si konkurenční výhodu.

Další dobrou volbou při hledání Is Cryptocurrency Safe je eToro. eToro segreguje prostředky klientů a nabízí více než 2000 nástrojů.

IC Markets

Počet aktiv: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / měny

Forexových párů: 65
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 19
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 110
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

AvaTrade

Počet aktiv: 1250

Platformy: MT4, MT5, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 55
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 17
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1000
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

XM

Počet aktiv: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 40+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ne

CFD Komodity

Nabízené komodity: 5+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 30
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Instaforex

Počet aktiv: 144+

Platformy: MT4, MT5, WebTrader, Multiterminal, Insta Tick Trader

FX / měny

Forexových párů: 30+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 52+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 98+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Počet aktiv: 247

Platformy: MT4, MT5, Vantage App, ProTrader, Webtrader, Metaquotes App

FX / měny

Forexových párů: 40+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ne
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: neurčeno
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 15+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ne
Německé akcie: ne
Japonské akcie: ne

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Počet aktiv: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / měny

Forexových párů: 150
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 35+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 20+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Počet aktiv: 10 000+

Platformy: vlastní obchodní platforma, aplikace pro iOS a Android, Web Trader

FX / Měny

Forexové páry: 177
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

14 nabízených komodit
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1731
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Počet aktiv: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení.

FX / Měny

Forexové páry: 70+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 16
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1100
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Počet aktiv: 100

Platformy: MT4, MT5, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 50+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 20+
Kovy: ano
Energie: ne
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 0
Akcie ve Spojeném království: ne
Sdílení v USA: ne
Akcie v Německu: ne
Japonské akcie: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Počet aktiv: 144+

Platformy: MT4, MT5, IRESS, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 60
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 18
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 10 000
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Počet aktiv: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 70
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 30
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1700
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Počet aktiv: 148

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 40
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 5+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 64
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Jaké jsou provize a poplatky Is Cryptocurrency Safe?

Ujistěte se, že váš makléř je transparentní, pokud jde o poplatky, a že tyto poplatky jsou konkurenceschopné.

Nejlépe hodnocený broker Is Cryptocurrency Safe IC Markets nabízí konkurenceschopné nabídky pro Forex, CFD, spreadové sázky, obchodování s akciemi, kryptoměny. Minimální vklad u IC Markets je 200.

Další nejlépe hodnocený Is Cryptocurrency Safe broker eToro nabízí Akcie, Komodity, Forex, CFD, Sociální obchodování, Indexy, Kryptoměny, Fondy založené na indexech, Burzovně obchodované fondy (ETF). eToro minimální vklad je 50. Vezměte prosím na vědomí, že jakákoli dostupnost kryptoměn u jakéhokoli makléře podléhá regulaci.

IC Markets

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: různé
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

AvaTrade

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

XM

Minimální vklad: 5 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Instaforex

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: různé
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ano

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: různé
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ano

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ne

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Minimální vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Minimální vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Minimální vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Jaké jsou bezpečné metody financování a výběru kryptoměn?

Při obchodování s Is Cryptocurrency Safe s pohodlnými možnostmi financování a výběru je obchodní proces a vaše obchodní zkušenosti hladší.

IC Markets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

AvaTrade

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

XM

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Instaforex

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ne
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ne
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ne
PayPal: ne
Skrill: ne
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Najít Je kryptoměna bezpečná s nepřetržitou podporou?

Zákaznický servis je při jednání s Is Cryptocurrency Safe velmi důležitý.

Při investování a jednání s makléři může zákaznická podpora představovat řadu zákaznických služeb, které zákazníkům pomáhají při nákladově efektivním a správném využívání služeb makléřů. Může zahrnovat pomoc při instalaci, školení, řešení problémů, aktualizaci a zrušení produktu nebo služby.

Zákaznická podpora Is Cryptocurrency Safe může zahrnovat služby telefonického odpovídání, podporu na chatu a e-mailovou zákaznickou podporu.

IC Markets podporuje širokou škálu jazyků, včetně angličtiny, japonštiny, čínštiny, polštiny, afrikánštiny, dánštiny, holandštiny, němčiny a dalších.

eToro podporuje širokou škálu jazyků včetně angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny.

IC Markets a eToro nabízejí podporu, kdy klienti mohou zavolat nebo kontaktovat helpdesk prostřednictvím e-mailu nebo služby chatu.

IC Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*ztráty mohou převýšit vklady

AvaTrade

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, maďarština, italština, indonéština, japonština, mongolština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, thajština, malajština, korejština a turečtina

*ztráty mohou převýšit vklady

XM

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, malajština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, thajština a turečtina

* váš kapitál je v ohrožení

Instaforex

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

čeština, slovenština, angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, indonéština, malajština, portugalština, španělština, italština, arabština, thajština, ruština.

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

English, Deutsch, Nederlands, Espanol, Francais, Italiano, Polski, Srpski, Norsk, Svenska, Cesky, РУССКИЙ, Romana, Turkce, العربية, 中文.

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, thajština, ruština, italština, francouzština, němčina, polština, čínština, vietnamština a arabština.

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Podpora
Live Chat ❌
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

Indický, čínský, arabský, brazilský, anglický, španělský, ruský.

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, rumunština, bulharština, arabština, ruština, francouzština, italština, řečtina, filipínština, lotyština, polština, indonéština, thajština, malajština, němčina, vietnamština.

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, polština, portugalština, ruština, španělština, vietnamština, řečtina, malajština, thajština, turečtina, rumunština, čeština, slovenština.

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, maďarština, bulharština, čeština, němčina, holandština, francouzština, estonština, francouzština, řečtina, lotyština, litevština, moldavština, chorvatština, slovinština, polština, ruština, srbština, rumunština, ukrajinština a chorvatština.

* váš kapitál je v ohrožení

Ujistěte se, že je Cryptocurrency Safe Nabídka komplexní obchodník zdroje?

Ujistěte se, že váš broker nabízí bezplatné zdroje, jako jsou analýzy, vzdělávání a nástroje pro řízení rizik. Díky bohatým znalostem špičkových analytiků se společnosti IC Markets a eToro společně snaží přinášet obchodníkům nejnovější zprávy a poznatky.

Pro většinu obchodníků je prvním – a někdy jediným – zájmem snaha o dosažení „výhody“. I když je to jistě důležité, spolu se zdravými návyky při správě peněz, pro orientaci na trzích; tento krok sám o sobě nepředstavuje úplnou přípravu. Když se každý obchodník vrhá do tohoto důležitého podniku, je důležité nezapomínat na ty nejzákladnější, ale zásadní kroky, jako je výběr nejlepšího brokera pro přístup na trhy.

Proč je třeba kryptoměny regulovat?

Regulovaný broker Is Cryptocurrency Safe snižuje vaše riziko.

Regulace makléřů chrání spotřebitele. Příliš malá regulace brokera může vést k nekvalitním službám a případně k finančním škodám.

Makléři Is Cryptocurrency Safe jsou regulováni, aby zabránili podvodům. Provozní kapitál zprostředkovatele a účet financovaný klienty musí být oddělen. To se rovná podvodu, pokud jsou k podnikání použity peníze klientů. Aby k tomu nedocházelo, je nutná regulace.

Je kryptoměna bezpečná

Jaké jsou nejlepší makléři kryptoměnových investičních platforem?

Nejlepší makléři Cryptocurrency Investment Platforms, kteří jsou regulováni, jsou následující

IC Markets

AvaTrade

Pepperstone

easyMarkets

FxPro

Admirals

Jaký je nejlepší makléř investiční platformy pro kryptoměny?

Nejlepší makléř Cryptocurrency Investment Platform je IC Markets. IC Markets považujeme za jednoho z nejlepších brokerů Cryptocurrency Investment Platforms, protože IC Markets aktivně využívá více než 180000 aktivních obchodníků. IC Markets ia regulována finančními regulátory prvního stupně, včetně Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a má sídlo v Austrálii. U IC Markets si můžete otevřít reálný obchodní účet s pouhým vkladem 200 min.

Související je Cryptocurrency bezpečné recenze

Přečtěte si naše recenze na výše uvedené Is Cryptocurrency Safe. Níže si můžete přečíst naše hloubkové Is Cryptocurrency Safe recenze.

Recenze IC Markets

AvaTrade recenze

Pepperstone Review

easyMarkets Review

FxPro Review

Admirals

Přejít nahoru
Přejít na začátek