Jak používat cTrader

Jak používat cTrader

Aplikace cTrader Desktop verze je efektivní PC adaptace výměnného stupně cTrader. Má všechny obchodní funkce a grafy jako ostatní formy tohoto nástroje. Tato verze je ve srovnání s ostatními online nebo mobilními verzemi užitečná pro ruční tvorbu grafů a obchodování. Pomocí desktopové verze cTrader mohou obchodníci přistupovat ke svému obchodnímu účtu a provádět všechny typy obchodních transakcí. Je to jasná volba pro dosažení nejlepších výsledků, protože nabízí mnoho nástrojů.

Výhodné nabídky a pozice

Obchod (smlouva) je výsledek obchodu s různými finančními aktivy. Může jít o reakci dodavatele likvidity nebo makléře, který požádá obchodníky o provedení pokynu. Výhodné obchody provádějící příkazy mohou znamenat buď otevření, nebo uzavření pozice. V závislosti na likviditě trhu může celý objem obchodu vyplnit jedna strana, nebo jej může vyplnit více stran.

Obecně jsou pozice součtem držených zdrojů, což budou v tomto případě finanční aktiva. Otevřenou pozicí se rozumí aktiva, která jsou stále v držení obchodníka a která ještě nebyla prodána na volném trhu. Jinými slovy, otevřené pozice mohou být výsledkem dobrého vyplnění příkazů. Nejrychlejším způsobem otevření pozice je použití tržních příkazů.

V cTrader jsou všechny otevřené nebo dostupné pozice zobrazeny v záložce Pozice v nástěnce Tradewatch. V rámci segmentu Pozice v nástěnce TradeWatch se také zobrazují niterné údaje pro úpravu, otevírání a dohled nad pozicemi.

Grafy obchodování

Obchodník cTrader umožňuje v rámci grafů zadávat příkazy, nákladové alarmy, upravovat otevřené pozice a nastavovat Take Profit a Stop Loss.

Chcete-li zadat obchod v rámci funkce QuickTrade, konkrétně z grafu, přejeďte přes tlačítko QuickTrade koupit nebo prodat do horní části grafu. Poté se mezi nimi následně zobrazí volič objemu. Změňte objem obchodu pomocí přepínačů zadáním požadované částky nebo vyberte částku z výběrového seznamu a klepnutím na tlačítko Prodej nebo Nákup příkaz zaúčtujte.

Čekající příkaz se zobrazí v rámci grafu přímo na nastavené úrovni nákladů. Příkazy budete v rámci grafu upravovat konkrétně bodem a kliknutím.

Chcete-li vytvořit příkazy v rámci grafu, klepněte pravým tlačítkem myši na zadanou nákladovou úroveň a výběrem možnosti Umístit příkaz pokračujte do rozevírací nabídky Nové příkazy nebo výběrem možnosti Nákup/Prodej Limit, Prodej/Koupě Stop vytvořte individuální příkaz na zadané nákladové úrovni.

V grafu se zobrazí nepoužitý odznak příkazu. Je na něm uveden počet všech vyměňovaných nebo obchodovaných lotů, celkový počet pipů a čistá ztráta nebo zisk aktuální pozice a tlačítka Overseeing a Assurance. Prozkoumejte identifikaci příkazu, abyste porozuměli jeho údajům.

Chcete-li pokyn změnit, ukažte na něj a klikněte na něj na Obrázek nákladů nebo dvojitým kliknutím otevřete nabídku Upravit pokyn. Chcete-li změnit cenné papíry Take Profit nebo Stop Loss, ukažte a klikněte na konkrétní odznak pod nebo nad odznakem příkazu.

Tržní názory

Tržní názor se zobrazuje pod tlačítkem QuickTrade. Tržní názor zobrazuje míru uživatelských účtů, které předvídají, zda cena individuálně klesne nebo stoupne. Jedná se o křížový brokerský údaj shromážděný ze všech dostupných serverů cTrader.

Hloubka trhu

Profundita trhu je stupeň úplného součtu otevřených prodejních a nákupních příkazů pro obrázek při různorodých nákladech. Čím vyšší je počet prodejních a nákupních příkazů u jednotlivých nákladů, tím vyšší je Profundita trhu. Je také známá jako hloubka trhu (DoM).

DoM cTrader umožňuje sledovat Profunditu trhu potřebného symbolu v aktuálním čase a zadat pokyn pomocí specifického nastavení DoM. Pokračujte do pravého horního rohu na záložku Depth of Market (Hloubka trhu), kde se můžete informovat o hloubce trhu daného symbolu.

Náklady DoM

Kliknutím na Cost DoM se přesunete do zobrazení Cost DoM. Je to ideální zobrazení pro skutečné obchodování, protože zobrazuje více bodů zájmu, umožňuje vstoupit do obchodu s prodejním nebo nákupním limitním nebo stop příkazem a řídit otevření pozice konkrétně v rámci tabulky Profundity of Market.

Náklady jsou sdělovány nejrozsáhlejším sloupcem uprostřed poté, co přesunete kurzor nad tabulku Cost DoM. Objem přístupný pro obchod se zobrazuje vpravo nahoře za porovnáváním nákladů. Objem nabídky by měl být vymazán a objem nákupu opraven. Po najetí nad ně se samostatně zbarví zeleně a oranžově. Zobrazí se aktuální součty nabízených a poptávaných nákladů; ostatní cena je reprezentována třemi posledními číslicemi nákladů na nákup/prodej. Poslední číslicí může být bod – 0,1 pipu.

Shromáždili jsme tisíce datových bodů a napsali průvodce, který vám pomůže najít nejlepší Jak používat cTrader. Naším cílem je, aby vám tyto informace pomohly vybrat si důvěryhodného, seriózního a profesionálního brokera, který uspokojí vaše potřeby v oblasti online obchodování. Níže jsme sestavili seznam toho, co považujeme za nejlepší obchodní platformy cTrader.

Renomovaný kontrolní seznam Jak používat cTrader

Při výběru online brokera cTrader Trading Platforms je třeba zvážit řadu důležitých faktorů.

Zkontrolujte, zda má váš makléř CTrader Trading Platforms alespoň dvouletou historii.
Zkontrolujte, zda má váš makléř CTrader Trading Platforms přiměřeně velkou zákaznickou podporu v počtu alespoň 15.
Spadá makléř CTrader Trading Platforms pod regulaci ze strany jurisdikce, která může makléře činit odpovědným za jeho pochybení; nebo v nejlepším případě hrát roli arbitra v případě větších sporů.
Zkontrolujte, zda má váš makléř CTrader Trading Platforms možnost nechat si zpracovat vklady a výběry do 2 až 3 dnů. To je důležité při výběru finančních prostředků.
Má váš makléř CTrader Trading Platforms mezinárodní zastoupení ve více zemích. To zahrnuje místní prezentace a školení na seminářích.
Ujistěte se, že váš CTrader Trading Platforms může zaměstnávat lidi z různých míst světa, kteří mohou lépe komunikovat ve vašem místním jazyce.

Náš tým pro vás níže uvedl seznam makléřů, kteří splňují vaše kritéria. Všechny údaje o brokerech jsme shrnuli do srovnávací tabulky. Posuňte se dolů.

Naše srovnávací tabulka makléřů níže vám umožní porovnat níže uvedené vlastnosti makléřů nabízejících obchodní platformy CTrader.

Srovnáváme tyto funkce, abychom vám usnadnili informovanější výběr.

Minimální vklad pro otevření účtu.
Dostupné způsoby financování pro níže uvedené obchodní platformy CTrader.
Co můžete u jednotlivých brokerů obchodovat.
Obchodní platformy nabízené těmito makléři.
Typ spreadu (pokud je k dispozici) pro každého makléře.
Úrovně nabízené zákaznické podpory.
Uvádíme, zda každý makléř nabízí účty Micro, Standard, VIP a Islámský účet.

15 nejlepších obchodních platforem CTrader z 2024 v porovnání

Zde jsou nejlepší obchodní platformy CTrader.

Porovnejte vedle sebe obchodní platformy CTrader min vklady, regulace, sídla, výhody, způsoby financování a poplatky.

Všichni níže uvedení makléři jsou cTrader Trading Platforms. Níže se dozvíte více o jejich nabídce.

IC Markets

Založeno: 2007
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 180 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Kyperská komise pro cenné papíry a burzu (CySEC).

*ztráty mohou převýšit vklady

FxPro

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 1 866 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of Bahamas (SCB).

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Založeno: 2010
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 89 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited je registrována na Bahamách (číslo 177174 B), licence udělena Securities Commission of the Bahamas (SCB) číslo SIA-F217.

*ztráty mohou převýšit vklady

easyMarkets

Založeno: 2009
Centrála: Kypr, Austrálie
Počet klientů: 142 500+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

Všechny obchodní platformy CTrader podrobněji

Můžete porovnat hodnocení obchodních platforem CTrader, min. vklady, které makléř nabízí, způsoby financování, platformy, typy spreadů, možnosti zákaznické podpory, regulace a typy účtů vedle sebe.

Dále máme také hloubkový článek Nejlepší obchodní platformy CTrader pro 2024.

Jak používat cTrader pro 2024 průvodce naposledy aktualizováno dne July 20, 2024

Vysvětlení používání cTrader

Obchodování na finančních trzích s nástrojem Jak používat cTrader při volatilních podmínkách může být obtížné i pro zkušené obchodníky.

Kromě vzdělávacích a dalších zdrojů, které jsou k dispozici online, je dalším důležitým faktorem, který by měli obchodníci při hledání Jak používat cTrader zvážit, platforma, kterou Jak používat cTrader nabízí.

Vyberte si Jak používat cTrader, který je v čele inovací a je obecně považován za lídra v oboru.

Chcete-li získat přístup na finanční trhy, budete potřebovat Jak používat cTrader, na kterou se můžete spolehnout.

6 faktorů, které je třeba zvážit při výběru způsobu použití cTrader

Při výběru vhodného brokera se řiďte těmito pěti pravidly:

Jsou vaše Jak používat cTrader důvěryhodné a zavedené?

Hledejte makléře, který má dobré výsledky/delší působení na trhu, aby vaše strategie byla vaším hlavním zájmem při pohybu na trzích. Nejlépe hodnoceným brokerem Jak používat cTrader je IC Markets. Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a funguje již 12 let, její sídlo je v Austrálii.

Společnost IC Markets je regulována. To znamená, že na IC Markets dohlíží a jejich chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA) a Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Dalším nejlépe hodnoceným brokerem je Roboforex.

Roboforex byl založen v roce 2009 a v provozu je již 9 let Roboforex má sídlo na Kypru.

Roboforex je regulován. To znamená, že Roboforex jsou pod dohledem a jejich chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Jsou Jak používat cTrader světovou špičkou?

Vyberte si makléře, který je v čele inovací a je obecně považován za špičku v oboru. IC Markets Segreguje prostředky klientů a nabízí více než 2250 nástrojů. IC Markets nabízí jak online obchodní platformu, tak mobilní platformu, která klientům umožňuje snadný přístup na trhy.

Platforma IC Markets navíc umožňuje přístup na řadu finančních trhů po celém světě. IC Markets je světovým lídrem, pokud jde o inovace, a neustále hledá způsoby, jak se zlepšovat a udržovat si konkurenční výhodu.

Další dobrou volbou při hledání Jak používat cTrader je Roboforex. Roboforex odděluje prostředky klientů a nabízí více než 100 nástrojů.

IC Markets

Počet aktiv: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / měny

Forexových párů: 65
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 19
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 110
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

FxPro

Počet aktiv: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 70
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 30
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1700
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Počet aktiv: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení.

FX / Měny

Forexové páry: 70+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 16
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1100
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

easyMarkets

Počet aktiv: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / měny

Forexových párů: 150
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 35+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 20+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Jaké jsou provize a poplatky Jak používat cTrader?

Ujistěte se, že váš makléř je transparentní, pokud jde o poplatky, a že tyto poplatky jsou konkurenceschopné.

Nejlépe hodnocený makléř Jak používat cTrader IC Markets nabízí konkurenceschopné nabídky pro Forex, CFD, spreadové sázky, obchodování s akciemi a kryptoměny. Minimální vklad u IC Markets je 200.

Další nejlépe hodnocený Jak používat cTrader broker Roboforex nabízí Forex, CFD. Roboforex minimální vklad je 1. Vezměte prosím na vědomí, že jakákoli dostupnost kryptoměn u jakéhokoli brokera podléhá regulaci.

IC Markets

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: různé
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

FxPro

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Minimální vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

easyMarkets

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ne

*váš kapitál je ohrožen

Jaké jsou způsoby financování a výběru u cTrader?

Při obchodování s Jak používat cTrader je díky pohodlným možnostem financování a výběrů obchodní proces a vaše obchodní zkušenosti hladší.

IC Markets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FxPro

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

easyMarkets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Jak používat cTrader s nepřetržitou podporou?

Zákaznický servis je velmi důležitý při jednání s Jak používat cTrader.

Při investování a jednání s makléři může zákaznická podpora představovat řadu zákaznických služeb, které zákazníkům pomáhají při nákladově efektivním a správném využívání služeb makléřů. Může zahrnovat pomoc při instalaci, školení, řešení problémů, aktualizaci a zrušení produktu nebo služby.

Jak používat cTrader zákaznická podpora může zahrnovat služby telefonického odpovídání, podporu na chatu a e-mailovou zákaznickou podporu.

Společnost IC Markets podporuje širokou škálu jazyků včetně angličtiny, japonštiny, čínštiny, polštiny, afrikánštiny, dánštiny, holandštiny, němčiny a dalších jazyků.

Roboforex podporuje širokou škálu jazyků včetně angličtiny, zjednodušené čínštiny, tradiční čínštiny, indonéštiny, malajštiny, portugalštiny, španělštiny, italštiny, polštiny, arabštiny, thajštiny, ruštiny a ukrajinštiny.

IC Markets a Roboforex nabízejí podporu, kde mohou klienti zavolat nebo kontaktovat helpdesk prostřednictvím e-mailu či chatu.

IC Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*ztráty mohou převýšit vklady

FxPro

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, polština, portugalština, ruština, španělština, vietnamština, řečtina, malajština, thajština, turečtina, rumunština, čeština, slovenština.

* váš kapitál je v ohrožení

Pepperstone

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, thajština, ruština, italština, francouzština, němčina, polština, čínština, vietnamština a arabština.

*ztráty mohou převýšit vklady

easyMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Ujistěte se, že Jak používat cTrader Nabídka komplexních zdrojů obchodníka?

Ujistěte se, že váš broker nabízí bezplatné zdroje, jako jsou nástroje pro analýzu, vzdělávání a řízení rizik. Díky bohatým znalostem špičkových analytiků se společnosti IC Markets a Roboforex společně snaží přinášet obchodníkům nejnovější zprávy a poznatky.

Pro většinu obchodníků je prvním – a někdy jediným – zájmem snaha o dosažení „výhody“. I když je to jistě důležité, spolu se zdravými návyky při správě peněz, pro orientaci na trzích; tento krok sám o sobě nepředstavuje úplnou přípravu. Když se každý obchodník vrhá do tohoto důležitého podniku, je důležité nezapomínat na ty nejzákladnější, ale zásadní kroky, jako je výběr nejlepšího brokera pro přístup na trhy.

Proč je třeba regulovat používání cTrader?

Regulovaný makléř Jak používat cTrader snižuje vaše riziko.

Regulace makléře chrání spotřebitele. Příliš malá regulace brokera může vést ke špatným službám a případně k finančním škodám.

Jak používat cTrader makléři jsou regulováni, aby zabránili podvodům. Provozní kapitál zprostředkovatele a účet financovaný klienty musí být oddělen. To se rovná podvodu, pokud jsou k podnikání použity peníze klientů. Aby k tomu nedocházelo, je nutná regulace.

Jak používat seznam cTrader

IC Markets
FxPro
Pepperstone
easyMarkets

Jak používat cTrader

Jaké jsou nejlepší makléři obchodních platforem CTrader?

Nejlepší makléři obchodních platforem CTrader, kteří jsou regulováni, jsou

IC Markets

Roboforex

Pepperstone

FxPro

Jaký je nejlepší makléř obchodní platformy CTrader?

Nejlepší makléř obchodní platformy CTrader je IC Markets. IC Markets považujeme za jednoho z nejlepších makléřů obchodní platformy CTrader, protože IC Markets aktivně využívá více než 180000 aktivních obchodníků. IC Markets ia regulován finančními regulátory 1. stupně, včetně Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a má sídlo v Austrálii. U IC Markets si můžete otevřít reálný obchodní účet s pouhým vkladem 200 min.

Související Jak používat cTrader Recenze

Přečtěte si naše recenze na výše uvedené Jak používat cTrader. Níže si můžete přečíst naše hloubkové recenze Jak používat cTrader.

Recenze IC Markets

Roboforex recenze

Pepperstone Review

FxPro Review

Přejít nahoru
Přejít na začátek