Nejlepší kryptoměna k investování pro 2024

Nejlepší kryptoměna k investování

Nejlepší kryptoměna pro investování do Guide

Kryptoměna neboli digitální měna je internetová měna navržená tak, aby fungovala jako virtuální prostředek směny, kde jsou v databázi, obvykle v distribuované účetní knize, udržované softwarovým programem, zaznamenány pouze údaje o vlastnictví jednotlivých mincí. Ve srovnání s tradičním virtuálním obchodováním na Forexu, při kterém dochází ke směně měny mezi kupujícími a prodávajícími na běžných trzích, kryptoměna vydává svou měnu a obchoduje s ní elektronicky s ostatními uživateli po celém světě. Na rozdíl od obchodování na tradičních základních trzích může kryptografická účetní kniha manipulovat se svým trhem. Tato schopnost manipulovat s trhem jim umožňuje získat konkurenční výhodu a profitovat z úspěšných obchodů.

Mnoho investorů o investování do kryptoměn příliš nepřemýšlelo, natož aby věděli, jak fungují. Protože však cena bitcoinu každých pár dní prudce stoupá, mnoho obchodníků zjišťuje, že mají spoustu nových investic, které mohou uskutečnit. Naštěstí jim tento úkol může usnadnit několik dobrých online brokerů. Zde je to, co byste měli o těchto druzích investic vědět. Ujistěte se, že jste prozkoumali měny, které vás zajímají, a pochopte, že obchodování s kryptoměnami je vysoce rizikové.

Dobrým příkladem měny kryptografické účetní knihy může být brazilský real, který je známý jako brazilský real. Tato investice je velmi stabilní, ale stejně jako u všech investic byste měli pochopit, že pokud nebudete sledovat trendy, můžete o peníze přijít. To platí zejména v případě, že měny nakupujete a obchodujete s nimi v různých ročních obdobích. Příklady měsíců, které je třeba zvážit, jsou leden, kdy je brazilský real na nejvyšší hodnotě za minci, a březen, kdy ceny klesají.

K dispozici jsou různé další kryptoměny včetně Dash, LTC, Doge, Peercoin, Litecoin a Maidsafe. Nejpopulárnější z nich je bezpochyby Bitcoin, který je v současnosti nejoblíbenější kryptoměnou na světě. Lidé, kteří nakupují nebo prodávají mince, tak činí proto, aby je vyměnili za skutečné peníze, aby převedli aktuální hodnotu svého portfolia na hodnotu kryptoměny, kterou chtějí vyměnit. Tento proces se obvykle označuje jako forkování, protože původní protokol, který řídí převod původní měny (bitcoinů) na novou digitální měnu (litecoin), se nazývá fork.

Nejlepší kryptoměna, do které investovat

Globální ekonomika čelila v roce 2020 finančním problémům v důsledku rozsáhlé pandemie koronaviru a výluk ve většině zemí. Strach z globální recese donutil investory obrátit se k obchodování s kryptoměnami. Mnozí věřili, že jde o nejlepší možnou alternativu při zajištění proti ekonomickým hrozbám. Nicméně vzhledem k množství kryptoměn na světě, do které kryptoměny je nejlepší investovat?

Bitcoin

Bitcoin je digitální měna, která funguje podobně jako jakákoli jiná měna, například americké dolary, eura, jeny atd. Na rozdíl od tradičních měn jsou však bitcoiny skutečné peníze, které lze sledovat a obchodovat s nimi. Abychom pochopili, jak funguje, je nutné mít základní znalosti o transakčním systému a o tom, jak funguje s tradičními měnami. Prvním krokem, který nastane, když se kupující a prodávající rozhodnou obchodovat s bitcoiny, je provedení vkladu na specializovaný účet. Tento účet se nazývá BTC, což je zkratka pro Bitcoiny. Poté se všechny transakce mezi oběma stranami uskuteční prostřednictvím trhu s virtuální měnou. Tento trh je podobný akciovému trhu, ale místo akcií a podílů se na něm používají virtuální peníze. Hlavní rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že prodej a nákup bitcoinů probíhá výhradně online.

Během deseti let byly vytvořeny tisíce dalších kryptoměn. Není pochyb o tom, že Bitcoin byl první a stále je jednou z nejlepších kryptoměn, do kterých lze investovat. Zatímco mnoho měn přišlo a odešlo, Bitcoin se stále posouvá vpřed a v listopadu 2020 dosáhl překvapivého historického maxima 19 857 dolarů. Od začátku roku do konce roku dosáhl zisku 177 %.

Podle analytiků se předpokládá, že silný růst Bitcoinu bude pokračovat i v 2024 a dokonce i později. Vzhledem k rostoucí inflaci a rostoucí institucionální poptávce bude cena bitcoinu v průběhu 2024 i poté určitě růst. Následně může cena BTC dokonce postupně dosáhnout milníků 100 000 USD, 170 000 USD a 318 000 USD.

Bitcoin se od fiat peněz liší. Je decentralizovaný a není kontrolován žádnou organizací. Umožňuje vysokou rychlost transakcí a je odolný proti manipulaci. U bitcoinu není při transakcích vyžadován žádný zprostředkovatel. Fiatové peníze naproti tomu vydává vláda a kontrolují je centrální banky. Každá transakce vyžaduje zprostředkovatele a někdy mohou transakce trvat i několik hodin.

Proto je podle našeho názoru Bitcoin nejlepší kryptoměnou, do které lze investovat.

Dogecoin

Dogecoin byl vytvořen jako alternativa k oblíbené a široce uznávané virtuální měně, americkému dolaru. Zatímco mnozí lidé stále považují Dogecoin za poněkud legrační, jiní si vzali za své své Dogecoiny převést na skutečné peníze, aby je mohli použít na útratu nebo k investičním účelům. Pokud si chcete koupit jakoukoli formu kryptoměny, nezapomeňte na Dogecoin.

Ethereum

Jednou z nejoblíbenějších kryptoměn je Ethereum. Hlavním důvodem, proč je tak populární, je jeho využití jako platformy pro chytré kontrakty. Chytré kontrakty jsou programy, které běží v síti Ethereum a jsou určeny k provádění libovolného počtu různých operací. Pokud bych například v síti Ethereum koupil nějaký ether, thorium nebo jinou měnu a chtěl ji prodat za ether, pak bych mohl pomocí svého počítače napsat kód chytré smlouvy, který by automaticky převedl hodnotu z mého účtu na jejich účet, aniž bych musel kontaktovat někoho jiného.

Předpokládá se, že 2024 bude pro Ethereum po jeho skvělém výkonu v roce 2020 slibný. V roce 2020 se investoři snažili odklonit od tradičních investic a investovat do kryptoměn jako do nejlepší alternativy. Ethereum bylo na konci roku 2020 druhou nejvýkonnější kryptoměnou po bitcoinu. Jeho tržní kapitalizace činí 68,127 miliardy dolarů.

Ethereum v roce 2020 začínalo na ceně kolem 125 dolarů a do konce roku vyskočilo na zhruba 600 dolarů, přičemž jeho hodnota za rok vzrostla o 380 %. V současné době se mnozí domnívají, že Ethereum je nejlepší kryptoměna, do které lze investovat 2024. Je to hlavně proto, že open-source blockchainová síť této kryptoměny je nejvíce preferována pro decentralizované aplikace neboli dApps. Její platforma (ETH) podporuje Aave (AAVE), Maker (MKR), Uniswap (UNI) a několik dalších kryptoměn.

Ripple

Ripple vznikl v roce 2013 a během krátké doby si získal obrovskou popularitu. Jedná se o alternativní finanční platební systém, který usnadňuje přeshraniční platby. Celosvětově tuto kryptoměnu přijalo více než 100 finančních institucí.

Blockchain Ripple je v současné době zastoupen ve čtyřiceti zemích. Přijalo ji přibližně 300 poskytovatelů včetně HSBC Holdings, JP Morgan, American Express a Banco Santander. Nejnovějšími příklady, které začaly RippleNet podporovat, jsou Bank of America a HDFC Bank Limited.

Zpráva oficiálních měnových a finančních institucí (OMFIF) odhalila, že Ripple se může umístit jako nejlepší alternativa k systému SWIFT.

Litecoin

Další oblíbenou kryptoměnou, do které lze nyní investovat, je Litecoin. Vytvořil ji Charles Lee jako alternativu k tehdy populárnějšímu a obecně přijímanému kryptografickému standardu, hotovosti. Litecoin má nižší tržní hodnotu jedné mince než Thorium, ale jeho výhodou je mnohem kratší doba obchodování díky nižší ceně. Vyplatí se ho také sledovat, protože se očekává, že cena Litecoinu v příštích měsících a letech výrazně vzroste. Pokud si myslíte, že Litecoin má potenciál, který stojí za pozornost, měli byste se touto zajímavou novou technologií zabývat hlouběji.

V současné době se Litecoin pohybuje na úrovni 87 USD a to je pro investory, kteří hledají investiční alternativy v [rok], docela přijatelné. Jeho tržní kapitalizace je na úrovni 5,792 miliardy dolarů. Přestože v roce 2020 nebyl nejvýkonnější kryptoměnou, stále se s probíhající pandemií držel v první desítce kryptoměn na světě. Proto ji lze považovat za jednu z nejlepších kryptoměn, do kterých lze v 2024 investovat.

Někteří oboroví analytici se dokonce domnívají, že cena Litecoinu může v příštích letech růst, přičemž do roku 2024 se může vyšplhat až na 347 USD.

Tron

Tron byl vytvořen s cílem způsobit revoluci v zábavním průmyslu. Původně byl spuštěn v síti Ethereum. Spolupracuje s firemními giganty, jako jsou Baidu, čínský Netflix, Baofeng, oBike a Samsung.

Vzhledem k tomu, že se jedná o platformu pro sdílení obsahu, umožňuje ekosystém TRON uživatelům vytvářet nebo sdílet obsah a následně získat odměnu v podobě TRX, což je transparentní systém monetizace, o kterém se tvrdí, že je lepší než ty, které používají ostatní sociální sítě. Navíc nevyžaduje žádného prostředníka jako GooglePlay a AppStore.

V polovině roku 2020 vydala její platforma TRON 4.0 Great Voyage, upgrade vybavený funkcemi ochrany soukromí a inteligentními smlouvami.

Nejlepší kryptoměna, do které investovat Verdikt

Výše uvedené kryptoměny patří v současné době k těm nejoblíbenějším. Přestože existují desítky dalších, ve vaší snaze o rychlé zbohatnutí vám příliš nepomohou. Z těchto důvodů musíte mít otevřené oči pro všechny nově vznikající formy kryptoměn. Je také důležité, abyste se dozvěděli, kdy byste měli investovat do konkrétní formy kryptoměny. Díky tomu se nikdy nebudete muset obávat, že přijdete o všechny své těžce vydělané peníze kvůli nějakým novým podvodům, které na trhu kolují.

Otázka, do které kryptoměny je nejlepší investovat 2024, bude přetrvávat po celý rok s tím, že v druhé polovině roku 2020 bude odvětví kryptoměn prudce růst. Bitcoin je podle našeho názoru nejlepší kryptoměnou k investování, ale i ostatní kryptoměny, které jsme navrhli v tomto článku, jsou skvělými investičními možnostmi. V konečném důsledku záleží na tom, kolik máte kapitálu a kterým faktorům dáváte při investování přednost.

Shromáždili jsme tisíce datových bodů a sepsali průvodce, který vám pomůže najít tu nejlepší kryptoměnu, do které můžete investovat. Naším cílem je, aby vám tyto informace pomohly vybrat si důvěryhodného, seriózního a profesionálního brokera, který uspokojí vaše potřeby v oblasti online obchodování. Níže jsme sestavili seznam toho, co považujeme za nejlepší investiční platformy pro kryptoměny.

Kontrolní seznam renomovaných kryptoměn, do kterých investovat

Při výběru online brokera pro obchodování s kryptoměnami Cryptocurrency Investment Platforms je třeba zvážit řadu důležitých faktorů.

Zkontrolujte, zda má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms alespoň dvouletou historii.
Zkontrolujte, zda má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms přiměřeně velkou zákaznickou podporu v počtu alespoň 15.
Zda broker Cryptocurrency Investment Platforms spadá pod regulaci ze strany jurisdikce, která může brokera činit odpovědným za jeho pochybení; nebo v nejlepším případě hrát roli arbitra v případě větších sporů.
Zkontrolujte, zda má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms možnost nechat si zpracovat vklady a výběry do 2 až 3 dnů. To je důležité při výběru finančních prostředků.
Má váš broker Cryptocurrency Investment Platforms mezinárodní zastoupení ve více zemích. To zahrnuje místní prezentace a školení na seminářích.
Ujistěte se, že váš Cryptocurrency Investment Platforms může zaměstnávat lidi z různých míst na světě, kteří mohou lépe komunikovat ve vašem místním jazyce.

Náš tým pro vás níže uvedl seznam makléřů, kteří splňují vaše kritéria. Všechny údaje o makléřích jsme shrnuli do srovnávací tabulky. Posuňte se dolů.

Naše srovnávací tabulka makléřů níže vám umožní porovnat níže uvedené vlastnosti makléřů nabízejících investiční platformy pro kryptoměny.

Tyto funkce porovnáváme, abychom vám usnadnili informovaný výběr.

Minimální vklad pro otevření účtu.
Dostupné způsoby financování pro níže uvedené investiční platformy pro kryptoměny.
S čím můžete u jednotlivých brokerů obchodovat.
Obchodní platformy nabízené těmito makléři.
Typ spreadu (pokud je k dispozici) u každého makléře.
Úrovně nabízené zákaznické podpory.
Uvádíme, zda každý makléř nabízí účty Micro, Standard, VIP a Islámský účet.

Porovnání 15 nejlepších investičních platforem pro kryptoměny v roce 2024

Zde jsou uvedeny nejlepší investiční platformy pro kryptoměny.

Porovnejte si vedle sebe investiční platformy pro kryptoměny min. vklady, regulace, sídla, výhody, způsoby financování a poplatky.

IC Markets

Založeno: 2007
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 180 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Kyperská komise pro cenné papíry a burzu (CySEC).

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Založeno: 2008
Centrála: Izrael
Počet klientů od vzniku: 22+ miliónů
Ochrana proti zápornému zůstatku: **ano
Garantovaný STOP příkaz: ano

Regulátor

FCA (#509909), CySEC (#250/14), (ACN 153301681), ASIC v Austrálii AFSL #417727, FMA na Novém Zélandu, FSP #486026 a FSP #47546 v Jižní Africe, Seychelles Financial Services Authority (Licence No. SD039),(UEN 201422211Z) na trzích Singapurského měnového úřadu (MAS licence č. CMS100648-1), FSCA (Financial Sector Conduct Authority)

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

**v souladu s evropskými předpisy

***s účtem Plus500 můžete obchodovat CFD Forex, akcie, komodity, opce a indexy

RoboMarkets

Založeno: 2012
Centrála: Kypr
Počet klientů: 150 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Založeno: 2008
Centrála: Rusko
Počet klientů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Založeno: 2008
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Založeno: 2009
Centrála: Kypr, Austrálie
Počet klientů: 142 500+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 15 000 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Komise pro finanční dohled (FSC)

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Založeno: 2010
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 89 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited je registrována na Bahamách (číslo 177174 B), licence udělena Securities Commission of the Bahamas (SCB) číslo SIA-F217.

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Založeno: 2008
Sídlo společnosti: Mauricius
Počet uživatelů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), číslo licence: 209/13, registrační číslo VFSC 15008

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Založeno: 2005
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Kyperská komise pro cenné papíry a burzy (CySEC)

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 1 866 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of Bahamas (SCB).

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Založeno: 2001
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: Irsko
Počet uživatelů: 300 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Jihoafrický úřad pro dohled nad finančním sektorem (FSCA), Rada pro finanční stabilitu (FSB), Polský úřad pro finanční dohled (KNF)

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Založeno: 2009
Sídlo společnosti: Kypr
Počet uživatelů: 3 500 000
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Komise pro finanční služby (FSC), Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

* váš kapitál je v ohrožení

Všechny investiční platformy pro kryptoměny podrobněji

Můžete porovnat hodnocení Cryptocurrency Investment Platforms, min. vklady, které broker nabízí, způsoby financování, platformy, typy spreadů, možnosti zákaznické podpory, regulace a typy účtů vedle sebe.

Dále pro vás máme také hloubkový článek Nejlepší investiční platformy pro kryptoměny za 2024.

Nejlepší kryptoměna k investování pro 2024 průvodce naposledy aktualizován dne May 20, 2024

Nejlepší kryptoměna pro investování do vysvětleno

Obchodování na finančních trzích s nejlepší kryptoměnou, do které investovat, když jsou podmínky volatilní, může být obtížné i pro zkušené obchodníky.

Kromě vzdělávacích a dalších zdrojů zpřístupněných online je dalším důležitým faktorem, který by obchodníci měli při hledání Best Cryptocurrency to Invest In zvážit, platforma, kterou Best Cryptocurrency to Invest In nabízí.

Vyberte si Best Cryptocurrency to Invest In, která je v čele inovací a je obecně považována za lídra v oboru.

Chcete-li získat přístup na finanční trhy, budete potřebovat Best Cryptocurrency to Invest In, na kterou se můžete spolehnout.

6 Faktory, které je třeba zvážit při výběru nejlepší kryptoměna investovat do

Při výběru vhodného makléře se řiďte těmito pěti pravidly:

Jsou vaše nejlepší kryptoměna investovat do důvěryhodné a zavedené?

Hledejte makléře, který má na trhu dobré výsledky/delší působení, aby vaše strategie byla vaším hlavním zájmem při pohybu na trzích. Nejlépe hodnoceným brokerem Best Cryptocurrency to Invest In je IC Markets. Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a funguje již 12 let, její sídlo se nachází v Austrálii.

Společnost IC Markets je regulovaná. To znamená, že na IC Markets dohlíží a jejich chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA) a Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Dalším nejlépe hodnoceným makléřem je Roboforex.

Roboforex byl založen v roce 2009 a v provozu je již 9 let Roboforex má sídlo na Kypru.

Roboforex je regulován. To znamená, že Roboforex jsou pod dohledem a jejich chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Jsou nejlepší kryptoměna investovat do World Leading?

Vyberte si brokera, který je na špici inovací a je obecně považován za špičku v oboru. IC Markets Segreguje prostředky klientů a nabízí více než 2250 nástrojů. IC Markets nabízí jak online obchodní platformu, tak mobilní platformu, která klientům umožňuje snadný přístup na trhy.

Platforma IC Markets navíc umožňuje přístup na řadu finančních trhů po celém světě. IC Markets je světovým lídrem, pokud jde o inovace, a neustále hledá způsoby, jak se zlepšovat a udržovat si konkurenční výhodu.

Další dobrou volbou při hledání nejlepší kryptoměny k investování je Roboforex. Roboforex odděluje prostředky klientů a nabízí více než 100 nástrojů.

IC Markets

Počet aktiv: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / měny

Forexových párů: 65
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 19
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 110
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Počet aktiv: 2000+

Platformy: vlastní obchodní platforma

CFD FX / měny

Forexových párů: 60+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 22
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 30+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Počet aktiv: 12 000

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & mobilní aplikace

FX / měny

Forexových párů: 35
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ne

CFD komodity

Nabízené komodity: 21
Kovy: ano
Energie: ne
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 0
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Počet aktiv: 144+

Platformy: MT4, MT5, WebTrader, Multiterminal, Insta Tick Trader

FX / měny

Forexových párů: 30+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 52+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 98+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Počet aktiv: 247

Platformy: MT4, MT5, Vantage App, ProTrader, Webtrader, Metaquotes App

FX / měny

Forexových párů: 40+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ne
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: neurčeno
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 15+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ne
Německé akcie: ne
Japonské akcie: ne

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Počet aktiv: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / měny

Forexových párů: 150
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 35+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 20+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Počet aktiv: 10 000+

Platformy: vlastní obchodní platforma, aplikace pro iOS a Android, Web Trader

FX / Měny

Forexové páry: 177
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

14 nabízených komodit
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1731
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Počet aktiv: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení.

FX / Měny

Forexové páry: 70+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 16
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1100
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Počet aktiv: 100

Platformy: MT4, MT5, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 50+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 20+
Kovy: ano
Energie: ne
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 0
Akcie ve Spojeném království: ne
Sdílení v USA: ne
Akcie v Německu: ne
Japonské akcie: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Počet aktiv: 144+

Platformy: MT4, MT5, IRESS, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 60
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 18
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 10 000
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Počet aktiv: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 70
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 30
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1700
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Počet aktiv: 148

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 40
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 5+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 64
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Počet aktiv: 1250

Platformy: MT4, MT5, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 55
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 17
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1000
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Počet aktiv: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 40+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ne

CFD Komodity

Nabízené komodity: 5+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 30
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Jaké jsou nejlepší kryptoměny pro investování do poplatků a provizí?

Ujistěte se, že váš makléř je transparentní, pokud jde o poplatky, a že tyto poplatky jsou konkurenceschopné.

Nejlépe hodnocený broker Best Cryptocurrency to Invest In IC Markets nabízí konkurenceschopné nabídky pro Forex, CFD, spreadové sázky, obchodování s akciemi a kryptoměny. Minimální vklad u IC Markets je 200.

Další nejlépe hodnocený Best Cryptocurrency to Invest In broker Roboforex nabízí Forex, CFD. Roboforex minimální vklad je 1. Vezměte prosím na vědomí, že dostupnost jakékoliv kryptoměny u jakéhokoliv brokera podléhá regulaci.

IC Markets

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: různé
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ne

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Min vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ano
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: různé
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ano

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: různé
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ano

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ne

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Minimální vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Minimální vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Minimální vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Minimální vklad: 5 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Jaké jsou nejlepší kryptoměny pro investování do metod financování a výběru?

Při obchodování s nejlepší kryptoměnou, do které lze investovat, je díky pohodlným možnostem financování a výběrů obchodní proces a vaše obchodní zkušenosti hladší.

IC Markets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ne
Payoneer: ne

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ne
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ne
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ne
PayPal: ne
Skrill: ne
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Najít nejlepší kryptoměna investovat do s Round-the-clock podporu?

Zákaznický servis je velmi důležitý při jednání s Best Cryptocurrency to Invest In.

Při investování a jednání s makléři může zákaznická podpora představovat řadu zákaznických služeb, které zákazníkům pomáhají při nákladově efektivním a správném využívání služeb makléřů. Může zahrnovat pomoc při instalaci, školení, řešení problémů, aktualizaci a zrušení produktu nebo služby.

Zákaznická podpora Best Cryptocurrency to Invest In může zahrnovat služby telefonického odpovídání, podporu na chatu a e-mailovou zákaznickou podporu.

IC Markets podporuje širokou škálu jazyků, včetně angličtiny, japonštiny, čínštiny, polštiny, afrikánštiny, dánštiny, holandštiny, němčiny a dalších.

Roboforex podporuje širokou škálu jazyků včetně angličtiny, zjednodušené čínštiny, tradiční čínštiny, indonéštiny, malajštiny, portugalštiny, španělštiny, italštiny, polštiny, arabštiny, thajštiny, ruštiny a ukrajinštiny.

IC Markets a Roboforex nabízejí podporu, kde mohou klienti zavolat nebo kontaktovat helpdesk prostřednictvím e-mailu či chatu.

IC Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

čeština, slovenština, angličtina, japonština, čínština, polština, dánština, holandština, němčina a další.

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

čeština, angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, indonéština, malajština, portugalština, španělština, italština, polština, arabština, thajština, ruština a ukrajinština.

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

čeština, slovenština, angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, indonéština, malajština, portugalština, španělština, italština, arabština, thajština, ruština.

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

English, Deutsch, Nederlands, Espanol, Francais, Italiano, Polski, Srpski, Norsk, Svenska, Cesky, РУССКИЙ, Romana, Turkce, العربية, 中文.

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, thajština, ruština, italština, francouzština, němčina, polština, čínština, vietnamština a arabština.

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Podpora
Live Chat ❌
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

Indický, čínský, arabský, brazilský, anglický, španělský, ruský.

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, rumunština, bulharština, arabština, ruština, francouzština, italština, řečtina, filipínština, lotyština, polština, indonéština, thajština, malajština, němčina, vietnamština.

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, polština, portugalština, ruština, španělština, vietnamština, řečtina, malajština, thajština, turečtina, rumunština, čeština, slovenština.

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, maďarština, bulharština, čeština, němčina, holandština, francouzština, estonština, francouzština, řečtina, lotyština, litevština, moldavština, chorvatština, slovinština, polština, ruština, srbština, rumunština, ukrajinština a chorvatština.

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, maďarština, italština, indonéština, japonština, mongolština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, thajština, malajština, korejština a turečtina

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, malajština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, thajština a turečtina

* váš kapitál je v ohrožení

Ujistěte se, že nejlepší kryptoměna investovat do Nabídka komplexní obchodník zdroje?

Ujistěte se, že váš broker nabízí bezplatné zdroje, jako jsou analýzy, vzdělávání a nástroje pro řízení rizik. Díky bohatým znalostem špičkových analytiků se společnosti IC Markets a Roboforex společně snaží přinášet obchodníkům nejnovější zprávy a poznatky.

Pro většinu obchodníků je prvním – a někdy jediným – zájmem snaha o dosažení „výhody“. I když je to jistě důležité, spolu se zdravými návyky při správě peněz, pro orientaci na trzích; tento krok sám o sobě nepředstavuje úplnou přípravu. Když se každý obchodník vrhá do tohoto důležitého podniku, je důležité nezapomínat na ty nejzákladnější, ale zásadní kroky, jako je výběr nejlepšího brokera pro přístup na trhy.

Proč musí být kryptoměna Best Cryptocurrency to Invest In regulována?

Regulovaný makléř Best Cryptocurrency to Invest In snižuje vaše riziko.

Regulace makléře chrání spotřebitele. Příliš malá regulace brokera může vést k nekvalitním službám a případným finančním škodám.

Makléři Best Cryptocurrency to Invest In jsou regulováni, aby zabránili podvodům. Provozní kapitál zprostředkovatele a účet financovaný klienty musí být oddělen. To se rovná podvodu, pokud jsou k podnikání použity peníze klientů. Regulace je nutná, aby k tomu nedocházelo.

Nejlepší kryptoměna pro investování do FAQ

Jaké jsou nejlepší makléři kryptoměnových investičních platforem?

Nejlepší makléři kryptoměnových investičních platforem, kteří jsou regulováni, jsou následující

IC Markets

Roboforex

AvaTrade

XM

Pepperstone

easyMarkets

FxPro

Admirals

Jaký je nejlepší makléř investiční platformy pro kryptoměny?

Nejlepší makléř Cryptocurrency Investment Platform je IC Markets. IC Markets považujeme za jednoho z nejlepších brokerů Cryptocurrency Investment Platforms, protože IC Markets aktivně využívá více než 180000 aktivních obchodníků. IC Markets ia regulována finančními regulátory prvního stupně, včetně Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a má sídlo v Austrálii. U IC Markets si můžete otevřít reálný obchodní účet s pouhým vkladem 200 min.

Související Nejlepší kryptoměna k investování do Recenze

Přečtěte si naše recenze na výše uvedené nejlepší kryptoměny k investování. Níže si můžete přečíst naše hloubkové recenze Nejlepší kryptoměna, do které investovat.

Recenze IC Markets

Roboforex recenze

AvaTrade recenze

XM Review

Pepperstone Review

easyMarkets Review

FxPro Review

Trading 212 Review

Přejít nahoru
Přejít na začátek