Podmínky používání

Portál Onlineobchodovani.cz, dále jen „Portál“ ani jeho provozovatel nejsou registrovaným brokerem, investičním poradcem ani makléřem. Obsažené informace tedy nelze považovat za analýzu investičních příležitostí, investiční poradenství ani investiční doporučení.

Portál je určen výhradně ke studijním účelům a není zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů. Pokud uživatelé využívají informace poskytnuté na tomto webu bez jejich ověření nebo jako investiční poradenství či doporučení, činí tak z vlastního uvážení, na vlastní náklady a riziko.

Portál neručí za přesnost, adekvátnost, úplnost a platnost veškerých informací a materiálů obsažených na webových stránkách a výslovně se zříká jakékoli odpovědnosti za tyto chyby a nedostatky.

Portál neodpovídá za žádné škody, včetně a bez omezení přímých či nepřímých škod, zvláštních, nahodilých nebo následných škod, ztrát či nákladů vzniklých v souvislosti s informacemi na portále Onlineobchodovani.cz zveřejněnými.

Portál si vyhrazuje právo kdykoliv měnit a upravovat poskytnuté informace bez předchozího upozornění.

Portál má uzavřené smlouvy o spolupráci s publikovanými společnostmi. Zaregistruje-li se uživatel přes odkazy směřující na partnerské weby, Portál obvykle získá provizi za takového uživatele, která však uživatele nic nestojí. Portál dbá na to, aby tyto provize neovlivnily objektivitu a správnost uvedených informací.

Produkty nabízené společnostmi, které jsou uvedeny na této stránce, nesou vysokou míru rizika a nemusí být vhodné pro každého investora. Neinvestujte do produktů, kterým nerozumíte nebo neznáte rizika s nimi spojená. Obchodujte pouze s finančním kapitálem, který si můžete dovolit ztratit.

Současná ani očekávaná výkonnost jednotlivých produktů nezaručuje výkonnost budoucí. Není zaručena návratnost investované částky a existuje riziko ztráty celého vkladu. U pákových produktů může ztráta přesáhnout původní investici.

Upozornění na rizika spojené s obchodováním CFD kontraktů: U většiny maloobchodních účtů dochází při obchodování s CFD ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte fungování CFD a všem souvisejícím rizikům, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty vašich peněz.

Zásady zpracování osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá a proto probíhá plně v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů – Nařízením Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/.

Onlineobchodovani.cz nesbírá ani neukládá žádné osobní údaje.

Tyto Podmínky používání a Zásady zpracování osobních údajů byly naposledy aktualizovány dne 18/04/2023.

Přejít nahoru
Přejít na začátek