Nejlepší makléři kryptoměn 2024

Top kryptoměnoví brokeři

Máte zájem investovat do kryptoměn?

Pokud máte zájem o investování do kryptoměn, pak budete muset najít správné makléře kryptoměn, kteří vám mohou poskytnout nejlepší zázemí pro obchodování na trzích kryptoměn.

Než budeme pokračovat, pojďme se zabývat skutečnou definicí kryptoměny.

Co je kryptoměna?

Kryptoměny jsou všude, v roce 2022 se počet uživatelů kryptoměn údajně vyšplhal na 106 milionů. Stalo se tak zčásti nejen díky významným osobnostem propagujícím kryptoměny jako budoucnost, ale také díky společnostem zvučných jmen a finančním organizacím, které investují do velkého množství kryptoaktiv. Kryptotrhy a zprostředkovatelé získali na popularitě, přičemž čistá tržní kapitalizace kryptoaktiv v roce 2022 má činit 750 miliard dolarů, což je přibližně 533,13 miliardy liber šterlinků.

Všichni mluví o kryptoměnách, ale co to vlastně je?

Kryptoměny jsou svého druhu digitální mince a obchoduje se s nimi na burzovních platformách prostřednictvím makléřů.

V posledních letech získala existence kryptoměn masovou popularitu a otevřela dveře mnoha inovativním nástrojům a metodám obchodování, např. kontraktům CFD (neboli rozdílovým smlouvám).

Definice kryptoměn

Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou digitální nebo virtuální měny, jsou tyto měny závislé na kryptografii, která zajišťuje bezpečnost a ověření každé digitální transakce.

Kryptografie může kontrolovat počet jednotek a zabránit změně kódu kryptoměny, pokud nejsou splněny určité podmínky.

Důležité vlastnosti kryptoměn

Pro některé lidi jsou kryptoměny spasitelem ekonomiky. Je to proto, že aktiva v kryptoměnách mohou poskytnout některé výhody, které ne všechny banky nebo jiné finanční instituce mohou poskytnout.

Zde jsou jedinečné vlastnosti kryptoměn, které u některých běžných způsobů transakcí s fiat měnami nenajdete.

Do kryptoměn není zapojena žádná třetí strana

Transakce mezi vámi a vašimi příjemci a naopak nebudou řízeny žádnými třetími stranami, jako jsou finanční instituce, vlády nebo jiné organizace třetích stran.

Neexistuje žádná třetí strana, která by zasahovala do vaší kryptografické transakce. A díky síti P2P neboli peer-to-peer je to řešení výhodné pro obě strany. Můžete posílat kryptoměny prostřednictvím sítě P2P a držitelé kryptoměn ostatních lidí budou moci také posílat měnu vám a vaší kryptopeněžence.

Kryptoměny mají větší transparentnost

Problémem běžných transakcí je, že člověk může požádat o vrácení peněz, což může způsobit, že příjemce přijde o finanční prostředky.

Jako příklad lze uvést situaci, kdy vám kupující poslal platbu a vy jste zboží doručili, ale ještě předtím, než zboží dorazilo na místo určení. Váš kupující transakci stornuje. Výsledkem by mohlo být, že neobdržíte peníze, které vám náleží, a váš kupující má nyní vaše finanční prostředky a vaše zboží.

U transakcí s kryptoměnami se tomuto problému můžete vyhnout, protože tyto transakce jsou nevratné.

Ani jedna strana nemůže vaše transakce změnit, a proto vám může nabídnout transparentnější transakce než běžné fiat měny.

Kryptoměny jsou decentralizované

Neexistuje vůbec žádné centralizované místo pro transakce, takže můžete eliminovat vysoké sazby poplatků při převodu peněz.

Kryptoměna je udržována prostřednictvím technologie účetní knihy zvané blockchain. Blockchain zabraňuje všem ostatním subjektům, aby data zkreslovaly. Systém nemůže změnit žádná osoba, takže vaše transakce budou v bezpečí. O blockchainu si povíme příště.

Definice blockchainu

Blockchain je technologie používaná v kryptoměnách, jako je Bitcoin. Technologie blockchain má podobu seznamu zaznamenaných datových bloků, které jsou shromažďovány pomocí kryptografie.

Zaznamenaná data v blockchainu se označují jako účetní kniha. Když dojde k nové výměně dat, obvykle k transakci, je do účetní knihy neboli blockchainu přidán nový blok.

Souhrnně řečeno, blockchain neboli účetní kniha obsahuje důležité historické informace o transakcích.

Kryptoměnové peněženky

Kryptoměnová peněženka je digitální peněženka, kterou uživatelé používají k ukládání, ukládání, držení, odesílání a přijímání kryptoměn nebo kryptoměn.

Nepleťte si ji s pojmy, jako je PayPal, Payza nebo různé jiné kryptoměnové systémy. Kryptoměnové peněženky neslouží jako úložiště kryptoměn. Peněženky pouze uchovávají informace v podobě veřejných a soukromých klíčů.

Zatímco samotná kryptopeněženka se nachází uvnitř blockchainu. Uživatelé nemusí nutně ukládat své kryptoměny do peněženek. Souhrnně řečeno, peněženka s kryptoměnami uchovává cenné informace, které můžete použít k přístupu ke svým kryptoaktivům.

Podobně jako jiné peněženky i tato usnadňuje ukládání, odesílání a přijímání měny. Níže vysvětlujeme tři typy peněženek pro kryptoměny:

Zprostředkovatelé kryptografických hardwarových peněženek

Hardwarová peněženka je nejbezpečnější kryptopeněženka, protože všechna data jsou uložena offline. Několik dobrých příkladů jsou Trezor, Keepkey a Ledger Nano S.

Kryptografické papírové peněženky Brokers

Papírová kryptoměnová peněženka je oblíbená a bezpečná. Není však tak pohodlná jako hardwarová peněženka.

Kryptografický software Wallet Brokers

Softwarová peněženka je ze všech tří nejpohodlnější a lze ji spravovat z počítače nebo mobilního telefonu. Mezi nejvýznamnější kryptoměnové peněženky patří Exodus, Jaxx a Electrum.

Jak si koupit kryptoměnu?

Kryptoměnu lze přinést pomocí online kryptoměnového brokera nebo kryptoměnové burzy. Můžete buď koupit podkladové aktivum kryptoměny, koupit kryptoměnový CFD nebo kryptoměnový ETB neboli Exchange Traded Note.

Níže podrobněji vysvětlujeme, jak nakupovat kryptoměny.

Nákup podkladových aktiv kryptoměn

Většina lidí, kteří nakupují a prodávají kryptoměny, tak činí prostřednictvím online kryptoměnového brokera nebo kryptoměnové burzy a vlastní jakoukoli fyzickou kryptoměnu, která je přinesena a uložena v softwarové nebo hardwarové digitální peněžence. Většina nejlepších kryptoměnových brokerů nabízí své kryptoměnové peněženky, do kterých můžete ukládat kryptoměnová aktiva.

Obchodování s kryptoměnami CFD

Někteří vysoce rizikoví obchodníci s kryptoměnami obchodují kryptoměny pomocí CFD. CFD na kryptoměny je smlouva s kryptoměnovým brokerem na konkrétní pohyb ceny kryptoměny. Při obchodování s CFD nevlastníte žádnou skutečnou kryptoměnu. Pokud obchodujete s kryptoměnovými CFD, můžete obchodovat kryptoměny proti cenám běžných fiat měn, jako je libra, euro a americký dolar.

Výhodou kryptoměnového CFD je, že můžete obchodovat s pákovým efektem. Pokud například váš kryptoměnový broker nabízí pákový efekt CFD 1:2, pokud vložíte 500 USD, můžete obchodovat s kryptoměnami v hodnotě 1000 USD. Pokud váš obchod s kryptoměnami dopadne ve váš prospěch a cena kryptoměny se bude pohybovat nahoru nebo dolů tak, jak říkal váš CFD, můžete si zisk ponechat. Pokud obchod s kryptoměnami nevyjde ve váš prospěch, můžete nakonec brokerovi dlužit více, než je vaše vložená částka. CFD na kryptoměny je spíše krátkodobá investiční strategie, protože spekulujete na budoucí pohyby cen.

Obchodování s kryptoměnovými CFD představuje zvýšené riziko a v některých zemích není povoleno. Například FCA ve Velké Británii nepovoluje obchodování CFD na kryptoměnová aktiva v rámci Spojeného království. CFD na kryptoměny používají někteří pokročilejší obchodníci k zajištění svých obchodů. Ujistěte se, že rozumíte rizikům.

Obchodování s kryptoměnami ETN

Kryptoměny jsou vysoce rizikovým obchodem, který se stává stále rozšířenějším, ačkoli v současné době nejsou k dispozici k obchodování ve všech zemích. Kryptoměnový ETN je nezajištěný dluhový cenný papír, který zakládá svou hodnotu na sledování indexu kryptoměn. investoři do kryptoměnových ETN mohou vydělávat na rozdílu mezi aktuální nákupní a prodejní tržní cenou nebo čekat, až kryptoměna dospěje do stanovené doby, kdy ji lze zpeněžit po odečtení poplatků zprostředkovatele. Kryptoměnový ETN je nezajištěný obchod, což znamená, že nevlastníte žádná podkladová kryptoaktivní aktiva.

Nákup kryptoměn z bankomatů

V závislosti na místě, kde se nacházíte, si možná budete moci koupit kryptoměny v místním bankomatu ve vašem okolí. Jen ve Velké Británii najdete více než šestnáct tisíc bankomatů, které poskytují všechny významné kryptoměny, jako jsou Dogecoin, Dash, Ethereum, Bitcoin Cash, Bitcoin, Zcash, Tether, Monero, Litecoin a Ripple. Bankomaty jsou dostupné v 71 zemích a přijímají hotovost nebo bankovní debetní kartu. Přestože kryptoměnové bankomaty nabízejí pohodlí, je bezpečnější nakupovat online prostřednictvím regulovaného kryptoměnového brokera. Objevily se totiž zprávy, že se objevují podvodníci, kteří po lidech žádají, aby peníze převáděli pomocí těchto nemonitorovaných bankomatů. Držte se vysoce regulovaného kryptoměnového brokera, který má velmi hlasitou velkou kryptoměnovou komunitu.

Soukromý obchod s kryptoměnami

Kryptoměny můžete nakupovat a prodávat soukromě, protože kryptoměnové peněženky jsou k dispozici i v hardwarové podobě. To se nedoporučuje, protože obchodujete se svými kryptoaktivy mimo regulované bezpečné prostředí. Jakmile kryptoměnovou peněženku přestanete mít, je pryč. Neexistuje žádný způsob, jak bez námahy zvrátit soukromý prodej v případě nekalé hry.

Zprostředkovatelé kryptoměn

Nacházíme se v době, kdy se fyzické měny používají stále méně. Zejména od zablokování Covidu lidé fyzickou fiat měnu nepotřebují. Elektronická virtuální měna se stala pohodlnější a mladí i starší obchodníci začali v kryptoměnách vidět budoucnost. Při obchodování s kryptoměnami je důležité obchodovat prostřednictvím renomovaných kryptoměnových brokerů.

Níže uvádíme seznam některých významných makléřů kryptoměn:

eToro Jako jeden z nejlépe hodnocených kryptoměnových brokerů nabízí eToro několik měn včetně Etherea, Ripplu, Bitcoinu a Dash. eToro těží z velké komunity zkušených obchodníků s kryptoměnami, které můžete kopírovat a učit se od nich.

XTB Také XTB má mezi obchodníky dobré jméno a nabízí širokou škálu těchto virtuálních měn včetně Litcoinu, Etherea a Bitcoinu. Společnost XTB se umístila jako jeden z pěti nejlepších kryptoměnových brokerů v oboru a je známá svými skvělými zákaznickými službami.

IC Markets IC Markets nabízí kryptoměny po celý den i noc s dobrou pákou pro nejoblíbenější měny, jako je Litecoin, Ripple, Neo, Ethereum a Bitcoin.

Co dělá kryptoměnový broker?

Krypto broker umožňuje nákup a prodej všech významných kryptoměn na moderních mobilních a desktopových obchodních platformách, které jsou řádně regulovány. Vždy zvažte nákup a prodej kryptoměn u dobře regulovaných krypto brokerů se slušnou pověstí a značnou uživatelskou základnou.

Kryptoměnové burzy

Kryptoměnová burza je místo, kde se setkávají kupující a prodávající za účelem nákupu, prodeje nebo obchodování s virtuálními mincemi s pomocí několika makléřů kryptoměn.

Když máte aktiva v kryptoměnách, můžete je chtít prodat ostatním uživatelům nebo, můžete chtít koupit konkrétní kryptoměny. Zde budete muset použít burzovní tržiště kryptoměn nebo kryptoměnového brokera.

Kryptoměnová burza je platforma, která uživatelům umožňuje nakupovat, prodávat a obchodovat s kryptoměnami.

Některé burzy poskytují pouze obchody mezi kryptoměnami, ale některé umožňují i křížové měny, takže můžete obchodovat z kryptoměn na fiat nebo z fiat na kryptoměny.

Existuje mnoho burz kryptoměn, které můžete najít na internetu. Některé z nich nabízejí obchody s běžnými kryptoměnami, jako jsou BTC, ETH, BNB, USDT atd. Některé však nabízejí i širší škálu směnných měn.

Burza Binance je nejznámější kryptoměnovou burzou na světě a nabízí obchodování s kryptoměnami.

Populární je také burza Coinbase, která nabízí obchodování se 100 a 1000 virtuálními měnami, jako je Litecoin, Ethereum Classic a Bitcoin.

LocalBitcoins zase nabízí mimoburzovní obchodování s virtuálními mincemi. Obchodníci mohou na jejích webových stránkách zveřejnit měnu na prodej s uvedením kurzu a způsobu platby.

ICO a tokeny

ICO je zkratka pro počáteční nabídku mincí a jedná se o druh fundraisingu pro začínající firmy. Probíhá prodejem podkladových tokenů za Ethereum nebo Bitcoin.

ICO je podobné IPO, při kterém obchodníci nakupují akcie společnosti. Investoři vstupují do projektu v jeho rané fázi, a tak jsou schopni s úspěchem společnosti dosáhnout zisku.

Jedním ze základních rozdílů mezi nimi však je, že ICO se může zúčastnit kdokoli z jakéhokoli místa na světě.

Token je mezitím také druh kryptoměny, ale představuje konkrétní aktivum. Někdy se používá jako věrnostní body, které lze vyměnit za slevy. Může také představovat něco neobvyklého, například jeden token je 5 bitcoinů.

Těžba kryptoměn

Jen trochu jinak než u fiat měn, kryptoměny jsou obvykle těženy těžaři. Existuje tedy výraz, který tuto činnost označuje jako těžbu kryptoměn.

Abychom definovali těžbu kryptoměn, jedná se o proces, při kterém těžaři kryptoměn využívají výkonné hardwarové prostředky, v tomto případě počítače a odpovídající hardware, k řešení matematických problémů. Tyto složité problémy je třeba vyřešit, aby bylo možné získat dílčí jednotky kryptoměny jako odměnu.

Aby to bylo ještě náročnější, mají tyto matematické problémy kryptografické hashovací funkce, které jsou spojeny s blokem obsahujícím informace o transakci.

Tyto matematické problémy lákají k řešení více těžařů.

Při vymýšlení řešení těchto problémů tedy těžaři soutěží s ostatními těžaři kryptoměn. Jde o vítězství a prohru. Vítězové získají menší množství kryptoměn.

Odměna pochází z transakčních poplatků, které platí uživatelé. Alespoň tak se těží hlavní kryptoměny. Dalším faktorem, který také přináší odměny těžařům kryptoměn, je vydávání nových kryptoměn a rozdělení kryptoměn.

Vyhnutí se podvodům s kryptoměnami

S přibývajícím věkem kryptoměn je obvykle snazší rozpoznat určité druhy podvodů, nicméně obchodníci by měli být stále obezřetní. Mnozí podvodníci se mohou vydávat za profesionální služby, aby nic netušící obchodníky a investory podvedli. Nejčastěji se vyskytující podvody s kryptoměnami se vyskytují na:

 • Padělané webové stránky
 • Podvody na sociálních sítích
 • Neregulované směnárenské platformy
 • Phishingové podvody

Padělané webové stránky

Falešné webové stránky se často tváří jako platformy pro výměnu kryptoměn, kryptozprostředkovatelé, někdy dokonce i jako falešná místa pro kryptohazardy. Své oběti obvykle lákají prostřednictvím bonusů a bezplatných nabídek, které obvykle znějí příliš dobře na to, aby byly pravdivé.

Podvody na sociálních sítích

Profily nebo účty na sociálních sítích se zdánlivě velkým počtem sledujících se často mohou vydávat za certifikované poskytovatele kryptografických služeb. Své cíle se opět snaží přilákat nabídkou neuvěřitelně vysokých bonusů a bezplatných služeb. V roce 2020 došlo k pokusu o hacknutí prominentních účtů na Twitteru, které zveřejňovaly příspěvky o kryptografických (bitcoinových) dárcích.

Neregulované směnárenské platformy

Jedná se o zdaleka nejpřesvědčivější podvod ze všech ostatních. Takové webové stránky předstírají, že nabízejí podobné, ne-li stejné služby jako jiné legální burzy. Postrádají však potřebné právní postavení, aby mohly legálně fungovat. Protože četné kryptoměny nelze snadno vystopovat, je mnohem snazší založit kryptoměnu, která si neváží práv zákazníků.

Phishingové podvody

Phishing patří mezi nejstarší virtuální podvody v historii internetu. Kryptografické phishingové podvody fungují tak, že se zaměřují na chytrý telefon, e-mail a dokonce i na skutečnou poštovní adresu nic netušícího uživatele. Ačkoli jsou vaše údaje u většiny burzovních platforem a regulovaných brokerských společností v bezpečí, u některých burz může přesto dojít k úniku dat. Tyto úniky dat činí údaje uživatelů zranitelnými pro phishery.

Jsou kryptoměnoví makléři přátelští k začátečníkům?

Nejlepší kryptografičtí makléři poskytují nejlepší prostředí pro novější uživatele, kteří se pouštějí do kryptografických trhů, i pro začátečníky, kteří chtějí investovat do kryptoměn, jako je Bitcoin, Dogecoin, Litecoin atd. Výměna fiat peněz za kryptoměny (a naopak) probíhá mezi kupujícím nebo investorem a makléřskou firmou.

Investování do kryptoměn a jejich prodej prostřednictvím makléřů má spoustu výhod. Uživatelé mohou nakupovat a prodávat kryptoměny za ceny stanovené makléři. Kryptoměnoví makléři jsou také ideální, pokud chcete investovat do malého počtu kryptoměn.

Spread při obchodování s kryptoměnami

Spread v obchodování s kryptoměnami je kontrast mezi nákupní a prodejní cenou kryptoměny. Stejně jako na mnoha finančních trzích, kdykoli obchodník otevře pozici na trhu s kryptoměnami, budou mu poskytnuty dvě ceny. Pokud chce obchodník otevřít dlouhou obchodní pozici, musí obchodovat za nákupní cenu, o které je známo, že je o něco vyšší než tržní cena. Pokud se obchodník rozhodne otevřít krátkou pozici, pak obchoduje za prodejní cenu, která je o něco nižší než prodejní cena.

Jaké poplatky můžete očekávat od makléřů, kteří obchodují s kryptoměnami?

Pokud hledáte nejlepšího brokera pro obchodování s kryptoměnami, musíte také zvážit související poplatky. Níže jsou uvedeny typy poplatků, na které je třeba si dát pozor:

Obchodní poplatky

Poplatky se obvykle liší v závislosti na burze a typu prováděného obchodu. Obchodníci sice mohou najít obchodní platformy, které neúčtují poplatky za obchodování, ale mohou být povinni zaplatit 0,1 % až 0,5 % za obchod. Poplatky se obvykle snižují, pokud obchodníci obchodují velké objemy. Poplatky mohou být také dále sníženy, pokud obchodník používá místní mince platformy.

Poplatky za vklad

Nejlepší kryptoměnoví brokeři umožňují obchodníkům převádět finanční prostředky z jejich bankovních účtů zdarma. Někteří obchodníci si účtují až 1,5 %, a to hlavně v případě, že obchodníci využívají debetní kartu. Pokud se obchodník rozhodne pro platbu kreditní kartou, může mu být účtováno minimálně 3,5 procenta a jeho banka to také může považovat za platbu předem.

Poplatky za výběr

V současné době není možné, aby obchodníci vybírali svá virtuální aktiva u běžných brokerských společností obchodujících s kryptoměnami. Kryptoměnové brokerské společnosti obvykle účtují svým klientům poplatky podle měny, kterou chtějí vybrat. Přesné poplatky mají makléři obvykle uvedeny na svých webových stránkách.

Poplatky za používání platformy mohou obchodníkům, především těm pravidelným, ubírat na zisku. Nejlepší makléři pro kryptoměny umožňují obchodníkům vkládat, obchodovat a vybírat své prostředky za nominální náklady.

Hodně v obchodování s kryptoměnami

Kryptoměny se nejčastěji obchodují v lotech, což jsou dávky kryptoměn sloužící ke standardizaci velikosti obchodů. Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou poměrně volatilní, jsou loty obvykle mimořádně malé. Většina z nich představuje pouhou jednu jednotku základní kryptoměny. Některé kryptoměny se však stále obchodují ve větších lotech.

Pákový efekt při obchodování s kryptoměnami

Pákový efekt je způsob, jak získat přístup k obrovskému množství kryptoměn, aniž by bylo nutné předem zaplatit celou hodnotu obchodu obchodníka. Místo toho vloží malý vklad, kterému se říká marže. Kdykoli obchodník uzavře pozici s pákovým efektem, jeho ztráta nebo zisk závisí na plné výši obchodu.

Pákový efekt sice pomáhá zvětšovat zisky, ale zároveň zvyšuje riziko zvýšených ztrát. Mezi ně patří ztráty, které mohou přesáhnout marži obchodníka na jeden obchod. Proto je při obchodování s pákovým efektem velmi důležité, aby se obchodníci naučili řídit své riziko.

Marže při obchodování s kryptoměnami

Marže je důležitou součástí obchodování s pákovým efektem. Týká se počátečního vkladu, který obchodník vloží do otevření i udržení pákové pozice. Když obchodník obchoduje kryptoměny s marží, musí mít na paměti, že jeho požadavek na marži se bude měnit v závislosti na jeho obchodníkovi. Mění se také podle toho, jak velký je objem jejich obchodu.

Marže je reprezentována jako procento z celé obchodní pozice. Například obchodování s bitcoiny může vyžadovat zaplacení 15 % celkové hodnoty pozice, aby mohla být pozice otevřena. V takovém případě by místo vkladu 10000 dolarů museli vložit pouze 1500 dolarů.

Pipsy při obchodování s kryptoměnami

Pipsy jsou jednotky pro měření jakýchkoli pohybů cen kryptoměn. Označují jednociferný pohyb ceny na určité úrovni. Významné kryptoměny se obvykle obchodují na úrovni „dolar“. V takovém případě by pohyb ze 180,00 USD na 181,00 USD znamenal, že se kryptoměna posunula pouze o jeden pip. Kryptoměny s nižší hodnotou se obchodují v jiných měřítkách než v obvyklém dolarovém měřítku, tj. pipem pak může být cent nebo zlomek jednoho centu.

Je velmi důležité důkladně si projít podrobnosti na preferované obchodní platformě, abyste plně porozuměli úrovni cenových pohybů. Tak si budete před uzavřením obchodu vědomi toho, jak se měří.

Kryptoměnové makléři CFD

CFD je zkratka pro rozdílovou smlouvu a pro nové obchodníky a investory se může zdát poněkud komplikovaná. U CFD nikdo nevlastní žádné kryptoměnové mince. Naopak, dvě strany sázejí na to, zda cena mince vzroste nebo klesne oproti počáteční ceně, za kterou byl CFD zahájen. Protože CFD jsou povoleny na mimoburzovních (neboli over-the-counter) trzích, musí se obchodníci obrátit na kryptoměnového brokera, aby se mohli těchto kontraktů zúčastnit.

CFD jsou rozšířené v regionech, jako je Spojené království, USA a Austrálie; nejvíce zejména u kryptoměn, jako je Bitcoin, protože jejich vlastnictví je nákladné. Investování do CFD umožňuje obchodníkům získat zapojení do této třídy aktiv, aniž by museli přijít se značnými částkami v hotovosti. Pokud kontrakt CFD dopadne pro obchodníka příznivě, může být i příjem značný. Možný je však i opačný případ. Z tohoto důvodu jsou CFD kontrakty nejvhodnější pouze pro zkušené obchodníky.

Registrace u brokera, který nabízí kryptoměny

Registraci u makléře lze provést pouze legálně, pokud máte bydliště v zemi, kde je kryptoměna regulována. Pokud náhodou splňujete věkovou hranici pro investování stanovenou pro danou jurisdikci, můžete si účet založit. Oba požadavky musíte splnit, jakmile si účet založíte.

Nejlepší krypto brokerové obvykle umožňují obchodníkům zřídit si účet během několika minut. Pro vytvoření účtu je nutné vymyslet si jedinečné uživatelské jméno a heslo. Poté bude makléř vyžadovat osobní údaje, tj. vaše celé jméno, adresu bydliště, titul, datum narození a telefonní číslo. Po vytvoření účtu budete muset také ověřit své jméno, věk a adresu.

Před otevřením účtu budete muset zodpovědět bezpečnostní otázky a vytvořit limity účtu. Pokud jde o ověřování vašich údajů, všichni špičkoví makléři kryptoměn jsou povinni splnit proces požadavku KYC (neboli poznej svého zákazníka), než někomu umožní investovat. Ověření údajů by mělo být poměrně snadné, pokud je broker, kterého si vyberete, seriózní. Můžete zvážit zaslání e-mailu s vašimi údaji týmu podpory makléře, aby je ověřil. Můžete také předložit svou adresu prostřednictvím účtu za služby nebo výpisu z účtu.

Před nákupem kryptoměnových mincí se ujistěte, že máte na svém uživatelském účtu přístupný dostatek finančních prostředků, aby hodnota transakce mohla proběhnout. V důsledku toho si budete muset před obchodováním vybrat jednu z dostupných možností financování a vložit finanční prostředky. Většina makléřů má k dispozici širokou škálu platebních možností, které zahrnují debetní/kreditní karty, digitální peněženky, Skrill, bankovní převody a mnoho dalších. Záleží na obchodníkovi, jakou metodu si zvolí; výše vkladu však musí splňovat minimální částku požadovanou na preferované webové stránce.

Váš první obchod musí být dokončen prostřednictvím fiat měny, například GBP, USD, AUD a mnoha dalších. Kromě toho si můžete zvolit také obchodování s kryptoměnovými páry, tj. takové, kdy jednu kryptoměnu nakupujete prostřednictvím jiné. Příkladem je BTC/ETH, který zahrnuje nákup Etherea prostřednictvím Bitcoinu.

Poté si udělejte čas na naplánování svých investičních cílů, tj. kolik můžete investovat a zda si myslíte, že mince, do které hodláte investovat, za to stojí. Při obchodování na trhu s kryptoměnami je snadné nechat se rozptýlit výraznými zisky, a to krátkodobými. Všimněte si, že mince s uznávanou hodnotou a dlouhodobým vývojem jsou vždy lepší volbou pro investici, než když si vyberete novější mince. Mezi takové kryptoměny patří například Bitcoin, Cardano, Solana, Litecoin atd.

Výhody obchodování a investování do kryptoměn

Investování a obchodování s kryptoměnami má i přes svá rizika také své výhody. Všimněte si také, že výhody kryptoměn se budou výrazně zvyšovat s tím, jak se budou vyvíjet v běžnější typ platby. Následují výhody obchodování s kryptoměnami

Nižší transakční poplatky

Díky odstranění zprostředkovatelů, jako jsou finanční společnosti, jsou transakční poplatky za kryptoměny obecně poměrně nízké.

Vyšší bezpečnost

Vývoj technologií obecně vede ke zvýšenému zásahu do soukromí jednotlivce mnoha způsoby. Na druhou stranu jsou v prostředí kryptoměn všechny transakce a osobní údaje přísně zabezpečeny. Všimněte si, že ačkoli většina kryptografických transakcí může být bezpečná, stále můžete být náchylní ke kybernetickým útokům, například hackerským útokům.

Decentralizace

Absence centrální autority nebo burzy, která by kryptoměny monitorovala, patří k jejich nejlepším vlastnostem. Řada jednotlivců to považuje za jednu z největších výhod technologie blockchain a krypto.

Vysoké výnosy

Obchodníkům stačí nahlédnout do dlouhodobého cenového grafu kryptoměn, jako je bitcoin, aby se dozvěděli o výnosech, které mohou moudrým investováním do kryptoměn získat. Oblast kryptoměn se stále vyvíjí a rozvíjí, a proto investice do slibné kryptoměny může vést k výrazným budoucím výnosům.

Nevýhody obchodování a investování do kryptoměn

Kromě výhod může obchodování s kryptoměnami často přinášet i znatelnou míru rizika, a to vzhledem k volatilitě bitcoinu a dalších kryptoměn. Následují nevýhody obchodování s kryptoměnami.

Adopce

Vzhledem k tomu, že se kryptoměny ještě nestaly běžnou záležitostí, většina podniků je raději nepřijímá jako spolehlivou formu platby za služby a produkty. Tato obtížná situace se může časem změnit, až veřejné mínění učiní kryptoměny přijatelnějšími jako spolehlivou platební možnost. Například společnost PayPal umožnila svým klientům bez problémů držet bitcoiny.

Rizika volatility

Volatilita, která se vyskytuje u některých kryptoměn, je náchylná k výrazným ziskům nebo značným ztrátám. Investování do kryptoměn a obchodování s nimi není vhodné pro každého, zejména pro jednotlivce s nižší ochotou riskovat.

Daňová angažovanost

IRS (neboli Internal Revenue Service) prohlásil, že transakce s kryptoměnami podléhají ze zákona zdanění, podobně jako jiné typy transakcí. To může být pro některé odrazující.

Podvodná činnost

Vzhledem k tomu, že kryptografické transakce obvykle nabízejí zabezpečení identity, může řada osob obeznámených s nelegálními aktivitami využívat kryptoměny ve svůj prospěch. Takové aktivity mohou zahrnovat transakce na „temném webu“, praní špinavých peněz, obchodování s lidmi a pašování drog.

Jsou pro obchodování s kryptoměnami nutní makléři?

Makléři obchodující s kryptoměnami slouží jako prostředníci mezi osobou, která kryptoměnu kupuje, a osobou, která ji prodává. Makléři také často nakupují velké dávky kryptoměn, které prodávají na svých platformách, a stávají se tak přímými prodejci. Nejčastěji se však o kryptoměnových brokerech hovoří jako o zprostředkovatelích. Obchodníci zadávají své příkazy prostřednictvím vybraných makléřů. Po nákupu kryptoměny makléři umístí své objednávky na kryptoměnovou platformu.

Vzhledem k tomu, že kryptoměny jsou decentralizované, znamená to, že obchodníci nebudou nutně potřebovat makléře, aby mohli s měnou obchodovat. Obchodníci mohou obchodovat s kryptoměnami téměř s kýmkoli bez jakýchkoli poplatků, centralizovaných burz a zprostředkovatelů. Nakonec záleží na obchodníkovi, zda chce spolupracovat s krypto brokerem, nebo sám.

Jak získávají makléři své příjmy?

Kryptoměnoví brokeři získávají své příjmy prostřednictvím provizí a poplatků z transakcí, které obchodníci provádějí. Kryptoměny jsou poměrně nové, a to makléřům umožňuje účtovat vyšší poplatky než v případě produktů nesouvisejících s kryptoměnami.

Když se to vezme kolem a kolem, krypto je známé svou volatilitou; může však být také ziskové. Když obchodníci hledají nejlepší brokery pro kryptoměny, musí si vybrat transparentního brokera, který nemá nic podezřelého, co by skrýval. Kontrola recenzí platforem je pro výběr správného brokera nesmírně užitečná.

Rozdíl mezi makléřem a kryptoměnovou burzou

Na kryptoměnových burzách obchodníci nebo investoři obvykle investují do požadovaných kryptoměnových mincí a zcela je vlastní. Makléři naproti tomu vystupují jako prostředníci, kteří obchodníkům nebo investorům umožňují sázet a spekulovat na pohyby cen kryptoměn. Nejlepší kryptozprostředkovatelé obvykle procházejí přísnější kontrolou i regulací. Je to proto, že poskytují také deriváty a produkty pro obchodování s fiat měnami. Kryptoměnové platformy naproti tomu ještě nejsou tak regulované.

Je obchodování s kryptoměnami legální?

V některých jurisdikcích je investování do kryptoměn, jejich vlastnictví nebo obchodování s nimi zakázáno nebo nezákonné. V jiných zemích je zároveň zcela legální. Například ve Spojeném království a v USA je zcela legální investovat do kryptoměn u regulovaných makléřů. Obchodování s CFD je však v obou zemích stále považováno za nelegální. Zákaz CFD na bitcoiny ve Spojeném království vstoupil v platnost 6. ledna 2021.

Shrnutí brokerů s kryptoměnami

V současné době lze bez nadsázky říci, že kryptoměny jsou nejvolatilnější třídou aktiv, jakou lze najít.

Je to proto, že přichází s vysokou spekulativností trhu, nemluvě o tom, že v současné době narušuje konvenční ekonomiku, takže mnoho zavedených hráčů v ní nevidí vnitřní hodnotu.

Proto je třeba kryptoměny považovat za vysoce rizikovou investici, protože jejich cena je velmi volatilní. Používání kryptoměn se s každým dalším měsícem stává mainstreamovějším; a zdá se nevyhnutelnější, že kryptoměny budou jednoho dne používány vedle fiat měn, ne-li nahrazeny.

Shromáždili jsme tisíce datových bodů a napsali průvodce, který vám pomůže najít nejlepší makléře kryptoměn. Naším cílem je, aby vám tyto informace pomohly vybrat si důvěryhodného, seriózního a profesionálního brokera, který uspokojí vaše potřeby v oblasti online obchodování. Níže jsme sestavili seznam toho, co považujeme za nejlepší kryptoměnové brokery.

Renomovaní makléři kryptoměn Kontrolní seznam

Při výběru online brokera pro obchodování s kryptoměnami je třeba zvážit řadu důležitých faktorů.

 • Zkontrolujte, zda má váš makléř pro obchodování s kryptoměnami alespoň dvouletou historii.
 • Zkontrolujte, zda má váš Cryptocurrency broker přiměřeně velkou zákaznickou podporu v počtu alespoň 15.
 • Zda Cryptocurrency broker spadá pod regulaci ze strany jurisdikce, která může brokera činit zodpovědným za jeho pochybení; nebo přinejlepším hrát roli arbitra v případě větších sporů.
 • Zkontrolujte, zda má váš kryptoměnový broker možnost nechat si zpracovat vklady a výběry do 2 až 3 dnů. To je důležité při výběru finančních prostředků.
 • Má váš kryptoměnový broker mezinárodní zastoupení ve více zemích. To zahrnuje prezentace a školení na místních seminářích.
 • Ujistěte se, že váš Cryptocurrency může zaměstnávat lidi z různých míst světa, kteří se lépe domluví ve vašem místním jazyce.

Náš tým pro vás níže uvedl seznam makléřů, kteří splňují vaše kritéria. Všechny údaje o makléřích jsme shrnuli do srovnávací tabulky. Posuňte se dolů.

Naše srovnávací tabulka makléřů níže vám umožní porovnat níže uvedené funkce makléřů nabízejících kryptoměnové brokery.

Tyto funkce porovnáváme, abychom vám usnadnili informovaný výběr.

 • Minimální vklad pro otevření účtu.
 • Dostupné způsoby financování pro níže uvedené kryptoměnové brokery.
 • Co můžete u jednotlivých makléřů obchodovat.
 • Obchodní platformy nabízené těmito makléři.
 • Typ spreadu (pokud je k dispozici) pro každého makléře.
 • Úrovně nabízené zákaznické podpory.
 • Uvádíme, zda každý makléř nabízí účty Micro, Standard, VIP a Islámský účet.

Top 15 brokerů s kryptoměnami v 2024

Zde jsou top Cryptocurrency Brokers.

Porovnejte si vedle sebe Cryptocurrency Brokers min vklady, regulaci, sídlo, výhody, způsoby financování a poplatky.

IC Markets

Založeno: 2007
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 180 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Kyperská komise pro cenné papíry a burzu (CySEC).

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Založeno: 2008
Centrála: Izrael
Počet klientů od vzniku: 22+ miliónů
Ochrana proti zápornému zůstatku: **ano
Garantovaný STOP příkaz: ano

Regulátor

FCA (#509909), CySEC (#250/14), (ACN 153301681), ASIC v Austrálii AFSL #417727, FMA na Novém Zélandu, FSP #486026 a FSP #47546 v Jižní Africe, Seychelles Financial Services Authority (Licence No. SD039),(UEN 201422211Z) na trzích Singapurského měnového úřadu (MAS licence č. CMS100648-1), FSCA (Financial Sector Conduct Authority)

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

**v souladu s evropskými předpisy

***s účtem Plus500 můžete obchodovat CFD Forex, akcie, komodity, opce a indexy

RoboMarkets

Založeno: 2012
Centrála: Kypr
Počet klientů: 150 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Založeno: 2008
Centrála: Rusko
Počet klientů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Založeno: 2008
Centrála: Austrálie
Počet klientů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Založeno: 2009
Centrála: Kypr, Austrálie
Počet klientů: 142 500+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 15 000 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaný STOP LOSS: ano

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Komise pro finanční dohled (FSC)

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Založeno: 2010
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 89 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Federal Financial Supervisory Authority (BaFin), Dubai Financial Services Authority (DFSA), Capital Markets Authority of Kenya (CMA), Pepperstone Markets Limited je registrována na Bahamách (číslo 177174 B), licence udělena Securities Commission of the Bahamas (SCB) číslo SIA-F217.

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Založeno: 2008
Sídlo společnosti: Mauricius
Počet uživatelů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaný STOP LOSS: ne

Regulátor

Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), číslo licence: 209/13, registrační číslo VFSC 15008

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Založeno: 2005
Sídlo společnosti: Sídlo: Austrálie
Počet uživatelů: Austrálie 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Kyperská komise pro cenné papíry a burzy (CySEC)

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 1 866 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC), Financial Sector Conduct Authority (FSCA), Securities Commission of Bahamas (SCB).

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Založeno: 2001
Sídlo společnosti: UK
Počet uživatelů: 10 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Financial Conduct Authority (FCA), Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC)

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Založeno: 2006
Sídlo společnosti: Irsko
Počet uživatelů: 300 000+
Ochrana proti zápornému zůstatku: ne
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC), Úřad pro finanční služby (FSA), Jihoafrický úřad pro dohled nad finančním sektorem (FSCA), Rada pro finanční stabilitu (FSB), Polský úřad pro finanční dohled (KNF)

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Založeno: 2009
Sídlo společnosti: Kypr
Počet uživatelů: 3 500 000
Ochrana proti zápornému zůstatku: ano
Garantovaná STOP LOSS: ne

Regulátor

Komise pro finanční služby (FSC), Kyperská komise pro cenné papíry (CySEC), Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC)

* váš kapitál je v ohrožení

Všichni makléři kryptoměn podrobněji

Můžete porovnat Cryptocurrency Brokers hodnocení, min vklady, co makléř nabízí, způsoby financování, platformy, typy spreadů, možnosti zákaznické podpory, regulace a typy účtů vedle sebe.

Níže máme také podrobný článek Top Cryptocurrency Brokers for 2024.

Top Cryptocurrency Brokers pro 2024 průvodce naposledy aktualizován dne July 20, 2024

Kryptoměnoví makléři vysvětlení

Obchodování na finančních trzích s Cryptocurrency Brokers za volatilních podmínek může být obtížné i pro zkušené obchodníky.

Kromě vzdělávacích a dalších zdrojů, které jsou k dispozici online, je dalším důležitým faktorem, který by měli obchodníci při hledání Cryptocurrency Brokers zvážit, platforma, kterou Cryptocurrency Brokers nabízí.

Vyberte si Cryptocurrency Brokers, který je v čele inovací a je obecně považován za lídra v oboru.

Chcete-li získat přístup na finanční trhy, budete potřebovat Cryptocurrency Brokers, na které se můžete spolehnout.

6 faktorů, které je třeba zvážit při výběru makléřů kryptoměn

Při výběru vhodného makléře se řiďte těmito šesti pravidly:

Jsou vaši makléři kryptoměn důvěryhodní a zavedení?

Hledejte makléře, který má na trhu dobré výsledky a dlouhou životnost, aby vaše strategie byla vaším hlavním zájmem při pohybu na trzích. Nejlépe hodnoceným brokerem kryptoměn je IC Markets. Bylo založeno v roce 2007 a má sídlo v Austrálii.

Společnost IC Markets je regulovaná. To znamená, že IC Markets jsou pod dohledem a jejich chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA) a Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Dalším nejlépe hodnoceným brokerem je eToro.

Společnost eToro byla založena v roce 2007 a má sídlo na Kypru ve Velké Británii.

Společnost eToro je regulována. To znamená, že na eToro dohlíží a jeho chování kontrolují regulační orgány Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC).

Jsou kryptoměnové makléři světovou špičkou?

Vyberte si brokera, který stojí v čele inovací a je obecně považován za špičku v oboru. IC Markets Segreguje prostředky klientů a nabízí více než 2250 instrumentů. IC Markets nabízí jak online obchodní platformu, tak mobilní platformu, která klientům umožňuje snadný přístup na trhy.

Platforma IC Markets navíc umožňuje přístup na řadu finančních trhů po celém světě. IC Markets je světovým lídrem, pokud jde o inovace, a neustále hledá způsoby, jak se zlepšovat a udržovat si konkurenční výhodu.

Další dobrou volbou při hledání kryptoměnových brokerů je eToro. eToro odděluje prostředky klientů a nabízí více než 2000 nástrojů.

IC Markets

Počet aktiv: 232

Platformy: MT4, MT5, Mirror Trader, ZuluTrade, Web Trader, cTrader, Mac

FX / měny

Forexových párů: 65
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 19
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 110
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Počet aktiv: 2000+

Platformy: vlastní obchodní platforma

CFD FX / měny

Forexových párů: 60+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 22
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 30+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Počet aktiv: 12 000

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet & mobilní aplikace

FX / měny

Forexových párů: 35
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ne

CFD komodity

Nabízené komodity: 21
Kovy: ano
Energie: ne
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 0
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Počet aktiv: 144+

Platformy: MT4, MT5, WebTrader, Multiterminal, Insta Tick Trader

FX / měny

Forexových párů: 30+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 52+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 98+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Počet aktiv: 247

Platformy: MT4, MT5, Vantage App, ProTrader, Webtrader, Metaquotes App

FX / měny

Forexových párů: 40+
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ne
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: neurčeno
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 15+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ne
Německé akcie: ne
Japonské akcie: ne

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Počet aktiv: 230

Platformy: MT4, cTrader

FX / měny

Forexových párů: 150
Hlavní forexové páry: ano
Menší Forex páry: ano
Exotické Forex páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD komodity

Nabízené komodity: 35+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 20+
Akcie ve Spojeném království: ano
USA Akcie: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Počet aktiv: 10 000+

Platformy: vlastní obchodní platforma, aplikace pro iOS a Android, Web Trader

FX / Měny

Forexové páry: 177
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

14 nabízených komodit
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1731
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Počet aktiv: 1200+

Platformy: MT4, MT5, TradingView, DupliTrade, myFXbook, Mac, Web Trader, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení.

FX / Měny

Forexové páry: 70+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 16
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Číslo: 1100
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Počet aktiv: 100

Platformy: MT4, MT5, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 50+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 20+
Kovy: ano
Energie: ne
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 0
Akcie ve Spojeném království: ne
Sdílení v USA: ne
Akcie v Německu: ne
Japonské akcie: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Počet aktiv: 144+

Platformy: MT4, MT5, IRESS, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 60
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 18
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 10 000
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Počet aktiv: 430

Platformy: MT4, MT5, cTrader, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 70
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 30
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1700
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Počet aktiv: 148

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 40
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 5+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 64
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Počet aktiv: 1250

Platformy: MT4, MT5, aplikace pro tablety a mobilní zařízení

FX / Měny

Forexové páry: 55
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ano

CFD Komodity

Nabízené komodity: 17
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ano

Indexy a akciové CFD

Počet: 1000
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Počet aktiv: 1000+

Platformy: MT4, MT5, Mac, Web Trader, Tablet a mobilní aplikace

FX / Měny

Forexové páry: 40+
Hlavní forexové páry: ano
Menší forexové páry: ano
Exotické forexové páry: ano
Kryptoměny: ne

CFD Komodity

Nabízené komodity: 5+
Kovy: ano
Energie: ano
Zemědělství: ne

Indexy a akciové CFD

Počet: 30
Akcie ve Spojeném království: ano
Akcie v USA: ano
Německé akcie: ano
Japonské akcie: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Jaké jsou provize a poplatky kryptoměnových brokerů?

Ujistěte se, že váš makléř je transparentní, pokud jde o poplatky, a že tyto poplatky jsou konkurenceschopné.

Nejlépe hodnocený kryptoměnový broker IC Markets nabízí konkurenceschopné nabídky pro Forex, CFD, spreadové sázky, obchodování s akciemi a kryptoměny. Minimální vklad u IC Markets je 200.

Další nejlépe hodnocený Cryptocurrency broker eToro nabízí Akcie, Komodity, Forex, CFD, Sociální obchodování, Indexy, Kryptoměny, Fondy založené na indexech, Burzovně obchodované fondy (ETF). eToro minimální vklad je 50. Vezměte prosím na vědomí, že jakákoli dostupnost kryptoměn u jakéhokoli makléře podléhá regulaci.

IC Markets

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: různé
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ne

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Min vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ano
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: různé
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ano

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Min vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: různé
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za neaktivitu: ano
Provize z CFD obchodů: ano

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Min vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za neaktivitu: ne
Provize z CFD obchodů: ne

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Minimální vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Minimální vklad: 200 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Minimální vklad: 1 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ano
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Minimální vklad: 100 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ne
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Minimální vklad: 5 EUR/USD/GBP
Poplatek za výběr: ne
Poplatek za vklad: ne
Poplatek za nečinnost: ano
Provize z obchodů s CFD: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Jaké jsou způsoby financování a výběru u makléřů kryptoměn?

Při obchodování s Cryptocurrency Brokers je díky pohodlným možnostem financování a výběrů obchodní proces a vaše obchodní zkušenosti hladší.

IC Markets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ne
Payoneer: ne

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ne
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Bankovní převod: ano
Platební karty: ano
PayPal: ne
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ne
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ne
PayPal: ne
Skrill: ne
Neteller: ano
Payoneer: ne

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ne

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Bankovní převod: ano
Debetní/kreditní karty: ano
PayPal: ano
Skrill: ano
Neteller: ano
Payoneer: ano

* váš kapitál je v ohrožení

Najít kryptoměna makléři s nepřetržitou podporou?

Zákaznický servis je při jednání s Cryptocurrency Brokers velmi důležitý.

Při investování a jednání s makléři může zákaznická podpora představovat řadu zákaznických služeb, které zákazníkům pomáhají při nákladově efektivním a správném využívání služeb makléřů. Může zahrnovat pomoc při instalaci, školení, řešení problémů, aktualizaci a zrušení produktu nebo služby.

Zákaznická podpora kryptoměnových makléřů může zahrnovat služby telefonického odpovídání, podporu na chatu a e-mailovou podporu zákaznických služeb.

IC Markets podporují širokou škálu jazyků včetně angličtiny, japonštiny, čínštiny, polštiny, afrikánštiny, dánštiny, holandštiny, němčiny a dalších.

eToro podporuje širokou škálu jazyků, včetně angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny.

IC Markets a eToro nabízejí podporu, kdy klienti mohou zavolat nebo kontaktovat helpdesk prostřednictvím e-mailu nebo služby chatu.

IC Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*ztráty mohou převýšit vklady

Plus 500

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

čeština, slovenština, angličtina, japonština, čínština, polština, dánština, holandština, němčina a další.

* u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků

RoboMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

čeština, angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, indonéština, malajština, portugalština, španělština, italština, polština, arabština, thajština, ruština a ukrajinština.

*ztráty mohou převýšit vklady

Instaforex

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

čeština, slovenština, angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, dánština, holandština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Vantage FX

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, zjednodušená čínština, tradiční čínština, indonéština, malajština, portugalština, španělština, italština, arabština, thajština, ruština.

*váš kapitál je ohrožen

easyMarkets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

angličtina, japonština, čínština, polština, afrikánština, němčina a další.

*váš kapitál je ohrožen

Trading 212

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

English, Deutsch, Nederlands, Espanol, Francais, Italiano, Polski, Srpski, Norsk, Svenska, Cesky, РУССКИЙ, Romana, Turkce, العربية, 中文.

*ztráty mohou převýšit vklady

Pepperstone

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, thajština, ruština, italština, francouzština, němčina, polština, čínština, vietnamština a arabština.

*ztráty mohou převýšit vklady

NordFX

Podpora
Live Chat ❌
Telefon ❌
Email ✅

Jazyky

Indický, čínský, arabský, brazilský, anglický, španělský, ruský.

*ztráty mohou převýšit vklady

FP Markets

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, portugalština, rumunština, bulharština, arabština, ruština, francouzština, italština, řečtina, filipínština, lotyština, polština, indonéština, thajština, malajština, němčina, vietnamština.

* váš kapitál je v ohrožení

FxPro

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, polština, portugalština, ruština, španělština, vietnamština, řečtina, malajština, thajština, turečtina, rumunština, čeština, slovenština.

* váš kapitál je v ohrožení

Admirals

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Angličtina, španělština, maďarština, bulharština, čeština, němčina, holandština, francouzština, estonština, francouzština, řečtina, lotyština, litevština, moldavština, chorvatština, slovinština, polština, ruština, srbština, rumunština, ukrajinština a chorvatština.

* váš kapitál je v ohrožení

AvaTrade

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

Arabština, zjednodušená čínština, tradiční čínština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, maďarština, italština, indonéština, japonština, mongolština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, thajština, malajština, korejština a turečtina

* váš kapitál je v ohrožení

XM

Podpora
Live Chat ✅
Telefon ✅
Email ✅

Jazyky

arabština, čínština, angličtina, francouzština, němčina, řečtina, hindština, maďarština, indonéština, italština, japonština, korejština, malajština, polština, portugalština, ruština, španělština, švédština, thajština a turečtina

* váš kapitál je v ohrožení

Ujistěte se, že Cryptocurrency Brokers nabízejí komplexní zdroje obchodníka?

Ujistěte se, že váš broker nabízí bezplatné zdroje, jako jsou analýzy, vzdělávání a nástroje pro řízení rizik. Díky bohatým znalostem špičkových analytiků se společnosti IC Markets a eToro společně snaží přinášet obchodníkům nejnovější zprávy a poznatky.

Pro většinu obchodníků je prvním – a někdy jediným – zájmem snaha o dosažení „výhody“. I když je to jistě důležité, spolu se zdravými návyky při správě peněz, pro orientaci na trzích; tento krok sám o sobě nepředstavuje úplnou přípravu. Když se každý obchodník vrhá do tohoto důležitého podniku, je důležité nezapomínat na ty nejzákladnější, ale zásadní kroky, jako je výběr nejlepšího brokera pro přístup na trhy.

 

Proč je třeba regulovat kryptoměnové brokery?

Regulace makléřů chrání spotřebitele. Příliš malá regulace brokerů může vést k nekvalitním službám a případným finančním škodám.

Kryptoměnoví brokeři jsou regulováni, aby zabránili podvodům. Provozní kapitál zprostředkovatele a účet financovaný klienty musí být oddělen. To se rovná podvodu, pokud jsou k podnikání použity peníze klientů. Aby k tomu nedocházelo, je nutná regulace.

Uvědomte si prosím rizika spojená s obchodováním. Obchodníci by také mohli přijít o investovaný kapitál, pokud by jejich předpovědi pohybů na trhu nebyly správné.

Brokeři s kryptoměnami FAQ

Jaké jsou nejlepší makléři kryptoměn?

Nejlepší makléři kryptoměn, kteří jsou regulováni, jsou

IC Markets

AvaTrade

Pepperstone

easyMarkets

FxPro

Admirals

Plus500 (pouze CFD)

Jaký je nejlepší kryptoměnový broker?

Nejlepší kryptoměnový broker je IC Markets. IC Markets považujeme za jednoho z nejlepších Cryptocurrency brokerů, protože IC Markets aktivně využívá více než 180000 aktivních obchodníků. IC Markets ia regulován finančními regulátory prvního stupně, včetně Australian Securities and Investments Commission (ASIC), Financial Services Authority (FSA), Cyprus Securities and Exchange Commission (CySEC). Společnost IC Markets byla založena v roce 2007 a má sídlo v Austrálii. U IC Markets si můžete otevřít reálný obchodní účet s pouhým vkladem 200 min.

 

Související Kryptoměna Brokers Recenze

Přečtěte si naše recenze na výše uvedené kryptoměnové brokery. Níže si můžete přečíst naše hloubkové recenze Cryptocurrency Brokers.

Recenze IC Markets

AvaTrade recenze

Pepperstone Review

easyMarkets Review

FxPro Review

Admirals

Plus500 Review

Přejít nahoru
Přejít na začátek