O Nás

Ivan Bergman

Ivan Bergman

Ivan Bergman je vedoucí týmu Social Trading a specialista na binární opce v onlineobchodovani.cz. Desetileté zkušenosti z oboru si Ivan přináší z působení ve Velké Británii, kde jako market advisor pracoval pro významného britského brokera s cennými papíry.
Pascal Wong

Pascal Wong

Pravděpodobně nejpozitivněji naladěný člověk v našem týmu. Je to Pascal Wong. Pascal je nadšenec do obchodních příležitostí na asijských trzích. Zabývá se také našimi makléři ze Středního východu a Asie, aby zajistil, že všechny informace na našich recenzích na onlineobchodovani.cz jsou aktuální. Pascal se nedávno přestěhoval z Číny na Mauricius, kde si užívá slunečné dny na pláži se svou rozrůstající se rodinou. Pascal mluví čínsky, francouzsky, rusky a anglicky.

Sandra Summers

Sandra Summers

Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Simon Leblanc

Simon Leblanc

Zkušenosti přicházejí s věkem a Simon je toho dokonalým příkladem. Narodil se a vyrostl ve Francii a o investování se zajímal již od útlého věku. Simon vede každodenní provoz onlineobchodovani.cz a řídí náš vícejazyčný tým obchodních zástupců. Jeho vášní jsou akcie a podílové listy. Simon také úzce spolupracuje s našimi makléři na udržování nejvyšších regulatorních požadavků v aktuálním stavu. Simon hovoří plynně francouzsky, španělsky a portugalsky.

Přejít nahoru
Přejít na začátek