Elon Musk tvrdí, že na Twitteru pracuje 2300 aktivních zaměstnanců

Elon Musk tvrdí, že na Twitteru pracuje 2300 aktivních zaměstnanců

Elon Musk se na Twitteru opět vytasil se svým posledním tweetem, ve kterém uvedl, že společnost má 2300 aktivních zaměstnanců. Tento tweet však není bez souvislostí – již dříve jedna ze zpráv tvrdila, že Elon Musk výrazně snížil počet zaměstnanců Twitteru. Podle tohoto zpravodajského zdroje pro společnost pracovalo pouze 1300 aktivních zaměstnanců.

Zpravodajský portál také tvrdil, že pro technologickou společnost Twitter pracuje méně než 550 inženýrů. Uvedli, že přibližně 75 lidí pracujících ve společnosti Twitter je na dovolené. Nejznepokojivější zprávou však bylo, že se to týkalo také asi 40 inženýrů.

Zdá se však, že miliardář přišel na internet, aby uvedl věci na pravou míru a předložil skutečná fakta. Podle Elona Muska je zpráva zpravodajského serveru zavádějící a chybná. Jasně také uvedl, že na Twitteru pracuje přibližně 2300 lidí a nejedná se o číslo 1300.

Dále také upřesnil, že stovky zaměstnanců společnosti stále pracují na zajištění důvěryhodnosti a bezpečnosti platformy. Kromě toho v tomto oddělení pracují také tisíce dodavatelů.

Od té doby, co Elon Musk převzal Twitter, provádí mnoho změn a snížení počtu zaměstnanců bylo jednou z nich. Celkově Elon Musk propustil zhruba polovinu zaměstnanců Twitteru. Kromě toho také zavedl program modrých klíšťat, který nakonec skončil neúspěšně kvůli problémům se spamem.

Zdá se, že je rozdíl 1000 zaměstnanců oproti tomu, co tvrdí zpravodajství a generální ředitel Twitteru. Vzhledem k tomu, že Twitter je soukromá společnost, není důvod, aby Elon Musk takto sdílel citlivé informace! Zdá se však, že Elon Musk plně využívá platformu Twitter k tomu, aby uvedl věci o Twitteru na pravou míru.

Nyní čekáme, až zpravodajský server svou zprávu buď opraví, nebo přijde s dalšími argumenty na podporu svého tvrzení.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek