Goldman Sachs: Gold Sachs: SolarEdge Technologies je dobrou příležitostí k nákupu

Goldman Sachs: Gold Sachs: SolarEdge Technologies je dobrou příležitostí k nákupu

Goldman Sachs nedávno zvýšil rating společnosti SolarEdge Technologies Inc s tím, že se jedná o dobrou příležitost k nákupu. Kromě toho banka BofA také zvýšila cílovou cenu společnosti SolarEdge Technologies Inc na 396 USD z 379 USD.

Po pozitivním hodnocení ze strany BofA a Goldman Sachs akcie SolarEdge Technologies Inc během páteční obchodní seance posílily o 5 %.

BofA zachovává nákupní doporučení pro SolarEdge Technologies

Banka BofA zachovala nákupní doporučení pro SolarEdge Technologies Inc a uvedla, že 2. polovina roku 2023 vypadá pro společnost slibně. A to i přesto, že SolarEdge Technologies Inc měla v první polovině roku 2023 určité problémy s výkonností.

Wall Street očekává, že rok 2023 zůstane beze změny, což je podobné tomu, co sděluje i vedení SEDG. Jedním z rizik, které může poškodit výhled společnosti SolarEdge Technologies Inc, je však její růstový příběh v Evropě.

Někteří analytici se však domnívají, že obavy spojené se společností SolarEdge Technologies Inc nejsou na místě. Dodávají také, že růst společnosti SolarEdge Technologies Inc se ve 2H23 zrychlí díky zlepšení v oblasti nasazení úložišť a provozní páce.

Podle odborníků Goldman Sachs se bude těšit z pokračujícího růstu v regionech C&I a v Evropě. Pokud se podíváme na hlavní činnost společnosti SolarEdge, zabývá se prodejem solárních investorů, energetických produktů a softwaru pro monitorování výroby energie.

Všechny tyto produkty jsou velmi žádané, protože svět se odklání od tradičních zdrojů energie. Musíme si však také uvědomit, že obavy o energii v posledních několika letech znovu potvrdily, že tradiční zdroje energie jsou stále velmi žádané.

Kromě toho nelze ignorovat ani propouštěcí výsledky společnosti SolarEdge v první polovině roku 2023. Koneckonců, Goldman Sachs a BofA nelze brát jen za slovo, pokud skutečný obraz ukazuje něco úplně jiného. Proto by bylo zajímavé sledovat, jak se situace společnosti SolarEdge otočí, když se nyní nacházíme ve 2. pololetí roku 2023.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek