Jaké jsou nejlepší vlastnosti makléřské firmy Admiral Markets

Jaké jsou nejlepší vlastnosti makléřské firmy Admiral Markets

V roce 2001 zahájila činnost makléřská společnost Admiral Markets. Australská komise pro cenné papíry a investice (ASIC) makléře zaregistrovala a udělila mu licenci pro jeho činnost. Admiral Markets, jejíž peněžní cyklus dosahuje 40 miliard USD, v současné době podniká ve více než 40 zemích. Makléř je držitelem doživotní licence Federální služby pro finanční trhy. Reguluje jej také Úřad pro finanční etiku (FCA). Jednou z jeho charakteristických vlastností je přístup k projektu FX+. V roce 2002 udělil časopis New Europe společnosti Admiral Markets ocenění „Forex 2012“ („Best of the Best“).

V přeplněném sektoru brokerů, kteří poskytují pouze MetaTrader, kteří poskytují jen málo dalších možností platformy, pokud vůbec nějaké, Admiral Markets vyniká. Admiral Markets je v této oblasti jedničkou za vynikající instruktážní materiály v roce 2022.

Regulován v Jordánsku, na Kypru, v Austrálii a na Kypru společnostmi ASIC, CySEC a FCA (společností JSC).

Více než 48 000 klientů a více než 82 milionů dolarů v klientských aktivech obsluhuje 340 zaměstnanců společnosti Admiral Markets.

K dispozici je 8 425 obchodovatelných symbolů, včetně 3 827 CFD a 4 598 burzovně obchodovaných nástrojů (ne-CFD) a poskytuje speciální kolekci nástrojů pro kontrolu rizika z volatility.

Konkurenční cena za EUR/USD; poplatek 6 USD se připočítává k celkovým nákladům 0,7 pipu za jeho účet založený na poplatcích.

Dva faktory, které odlišují různé typy účtů, které Admirals nabízí, jsou podporovaná obchodní platforma a cenová struktura. Pokud jde o obchodní platformy, můžete si vybrat mezi účty MT4 a MT5, které podporují odpovídající obchodní platformy MetaTrader.

Otevření účtu u Admirals je rychlý a jednoduchý 100% digitální postup. Vyplnění formulářů a odeslání všech požadovaných dokumentů zabere přibližně 30 minut. Váš účet bude potvrzen po dokončení do jednoho dne.

Vzhledem k tomu, že Admirals (Admiral Markets) pravidelně a transparentně sestavuje finanční výkazy, je pro bezpečnost velmi výhodné, že mateřská společnost Admirals, Admirals Group, je kótována na burze. To vše svědčí o vysoké úrovni bezpečnosti admirálů.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek