Makléři doporučují držet akcie společnosti 88 Inc.

Makléři doporučují držet akcie společnosti 88 Inc.

Podle nedávné zprávy přidělilo přibližně 16 makléřských společností akciím společnosti 8×8 inc. rating na úrovni „držet“. Existuje také jeden analytik, který akciím společnosti 8×8 přiřadil rating prodat. Zatímco většina analytiků se domnívá, že držet akcie je nejlepší krok. Existuje také jeden analytik, který věří v nákup akcií společnosti 8×8 inc.

Podle analýzy je pro akcie 8×8 inc na příští rok stanoven cíl kolem 6 USD. Jedná se o průměrný cíl stanovený více makléři, kteří provedli rozsáhlý průzkum technického a fundamentálního výhledu společnosti.

Podle společnosti Northland Securities je ideální cílová cena pro akcie 8×8 8 USD, což bylo odhaleno ve výzkumné zprávě zveřejněné před několika měsíci.

Podobně se jiný analytik domnívá, že cílová cena pro akcie 8×8 se pohybuje kolem 6-5 USD. Podle nich je pro akcie 8×8 ideální rating neutrální.

A společnost Morgan Stanley přišla s ještě nižší cílovou cenou pro akcie 8×8 inc. Podle nich se bude v blízké budoucnosti pohybovat v rozmezí 4 – 5 USD.

Existují také analytici, kteří akciím přidělili hodnocení se stejnou váhou. Nedávno také společnost Wells Fargo vydala zprávu, ve které dala jasně najevo, že sníží cenový cíl společnosti 8×8 v rozmezí 4 – 5 USD. Kromě toho přidělili akciím rating „underweight“. Podle společnosti Wedbush však mají akcie 8×8 rating „neutral“ a cílová cena 7 USD je velmi rozumná.

Celkově je výhled pro akcie 8×8 velmi smíšený, protože někteří volají po držení, zatímco jiní po prodeji, a dokonce po nákupu. Ale vzhledem k vyhlídkám na pomalé zvyšování sazeb v roce 2023 existuje šance, že by akcie 8×8 mohly najít určitou podporu trhu. Proto by bylo moudré věnovat velkou pozornost i dalším technologickým akciím v USA.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek