Obchodování s Fxpro

Obchodování s Fxpro

Společnost FxPro byla založena v roce 2006 a působí v sektoru CFD a spreadových sázek ve Velké Británii. Od té doby firma realizovala více než 455 milionů příkazů a časopis Global Brands Magazine ji v roce 2017 označil za nejspolehlivější britskou značku v oblasti forexu. S více než 1 866 000 zákaznickými účty, působením ve 173 zemích a 100 miliony v kapitálu Tier 1 je firma v současnosti globální. Jejich regulaci mají na starosti úřady FCA, CySEC, FSCA a SCB.

Zkušenosti z desktopového prohlížeče jsou srovnatelné s těmi na trhu a umožňují obchodníkům bez námahy uzavírat obchody s transparentními cenami. K dispozici jsou také přístupné grafy s různými výzkumy a ukazateli. Zajištění není na MT 5 k dispozici a jednoduše zruší kompenzační příkazy, ačkoli obchodníci mohou stále vytvářet přizpůsobitelné seznamy sledování a zanechávat podmíněné příkazy.

Díky tomu, že je aplikace kompatibilní s operačními systémy iOS i Android, nabízí FxPro silnou mobilní nabídku. Mezi standardní bezpečnostní funkce patří možnost používat jako alternativu přihlášení Touch ID společnosti Apple. Seznamy sledování lze jednoduše přizpůsobit a možností jsou také četné seznamy.

Výzkumné a přehledové nástroje společnosti FxPro jsou v daném odvětví nadprůměrné. Stejně jako mnoho makléřů poskytuje FxPro zákazníkům makroekonomický kalendář, aby mohli sledovat významné události, které by mohly pohnout trhy. Kromě toho poskytují některé fundamentální denní výzkumy a spolupracují s Trading Central na poskytování technické analýzy.

Prostřednictvím cTrader, výkonné platformy pro kódování algo a technických ukazatelů, která umožňuje obchodníkům navrhovat vlastní algoritmické obchodní strategie a vlastní ukazatele, poskytuje FxPro obchodníkům algoritmické obchodování. Kromě toho FxPro poskytuje zákazníkům přístup k virtuálnímu privátnímu serveru (VPS), který jim umožňuje nahrávat a provozovat MT4 Ext Advisors a algo boty nepřetržitě, aniž by museli mít otevřený obchodní terminál.

Stejně jako mnoho jiných makléřů si FxPro neúčtuje poplatky za většinu obchodů. Propagují skutečnost, že nemají drahý dealing desk, což jim umožňuje přenést úspory nákladů na zákazníky. Podle společnosti FxPro může být značná část toku jejich pokynů interně párována kvůli obrovskému objemu transakcí, které jejich klienti provádějí. Tímto způsobem mohou snížit riziko a náklady, aniž by byla ohrožena integrita příkazů.

Pro obchodníky s FX a CFD, kteří hledají širokou škálu obchodních trhů, je FxPro ideální volbou. Od konkurentů na trhu se odlišují výběrem měnových párů a možností obchodovat s akciovými indexy, kryptoměnami, komoditami a futures. Pravidelnější obchodníci a odborníci však mohou zjistit, že poplatky snižují jejich zisky.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek