Předpověď ceny akcií Boeingu od Credit Suisse na 220 EUR

Předseda představenstva Credit Suisse naznačil, že dohoda s Ubs bude dokončena v pondělí

Podle Credit Suisse výsledky společnosti Boeing (BA) za první čtvrtletí nedosáhnou odhadů trhu. I přes tento neúspěch však krátkodobý výhled společnosti Boeing vypadá velmi solidně.

Na základě těchto informací analytici Credit Suisse zvýšili odhad ceny akcií společnosti na 220 USD. Dříve analytici Credit Suisse stanovili cílovou cenu akcií společnosti na 200 USD.

Přestože byla prognóza ceny akcií společnosti Boeing posunuta výše, Credit Suisse zachovala pro společnost Boeing neutrální hodnocení.

Očekává se, že odliv akcií společnosti Boeing bude činit 1,96 mld. dolarů.

Credit Suisse dodala, že odliv FCF za 1. čtvrtletí se očekává ve výši 1,96 miliardy USD, což je méně než odhad Wall Street ve výši 1,5 miliardy USD.

Nelze však přehlédnout, že hodnota 1,96 miliardy USD je stále mnohem lepší než odliv ve výši 3,6 miliardy USD z minulého roku. Největším důvodem, proč došlo ke zlepšení FCF v případě Boeingu, je likvidace zásob 787.

Při pohledu do budoucna se Credit Suisse domnívá, že technický a dokonce i fundamentální výhled společnosti Boeing (BA) je přinejmenším v krátkodobém horizontu velmi solidní.

Kromě toho Credit Suisse také prozradila, že jakékoliv dobré zprávy týkající se úrokových sazeb by akciím Boeing (BA) na trhu také výrazně pomohly.

Celkově se při vstupu do výsledků rozhodně vyplatí akcie Boeing vlastnit. Zprávy o přerušení zvyšování sazeb však budou pravděpodobně hrát klíčovou roli při určování dalšího směřování akciového trhu jako celku.

Je tu také nadcházející pařížský letecký veletrh, který bude významnou událostí pro společnosti leteckého průmyslu, jako je Boeing. A pokud se společnosti podaří na výstavě získat silné objednávky, dále to zlepší výhled.

Stručně řečeno, Credit Suisse má na akcie Boeing býčí názor a dokonce zvýšila jejich ocenění.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek