Předpověď ceny Uniswapu Býčí rally by jej mohla poslat o 13 bodů výše

Předpověď ceny Uniswapu Býčí rally by jej mohla poslat o 13 bodů výše

Od minulého týdne se Uniswap (UNI) obchoduje v býčím teritoriu, protože investoři se nyní přesouvají na DEX a směňují své USDC za jiné tokeny.

Náhlý příliv investorů vedl k vyššímu objemu obchodování s Uniswapem a dalšími tokeny. To také podporuje rallye na zotavení Uniswapu.

Pro začátek, údaje z DEXu Uniswap ukazují, že obchodníci s USDC tvoří 55 % celkového objemu. Tento náhlý zájem o obchodování přichází v době, kdy Fed oznámil novou bankovní úvěrovou facilitu.

Zpráva o CPI je pro krypto pozitivní

Uniswap, Bitcoin (BTC) a další mince se po zprávě o indexu spotřebitelských cen v USA staly býčími. Trh očekával negativní překvapení, ale údaj 6,0 % trhy jaksi uklidnil.

Pokud nákupní tlak dále zesílí, token UNI také prodlouží svou současnou rally a může dosáhnout 6,362 USD (50 EMA). Poté budou další zřejmou rezistencí další linie EMA, jako například 100 a 200, na denním grafu.

Linie 200 EMA (denní) se nachází poblíž 6,581 USD a ve srovnání s linií 50 nebo 100 EMA se ukáže jako hlavní překážka.

Jakmile býci UNI linii 200 EMA překonají, další rezistencí bude cenová úroveň 7,212 USD. Dne 20. února 2021 tuto úroveň býci UNI bezvýsledně otestovali.

Odborníci se domnívají, že prolomení úrovně 7,212 USD změní býčí sentiment na UNISWAP. Ve skutečnosti by to token vyneslo zhruba o 13 % – 14 % výše, než je jeho současná obchodní úroveň.

Na druhou stranu existuje také možnost, že by se Uniswap mohl obrátit směrem a začít se obchodovat níže. V takovém případě se 100 EMA (denní) přítomný poblíž 6,318 USD ukáže být pro býky velmi užitečný.

V nejhorším případě by prolomení této horizontální podpory vedlo k tomu, že by se UNISWAP dotkl supportu na úrovni 6,294 USD. Mezitím však tendence a prognóza stanovená odborníky směřuje k růstu.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek