Pro koho je Plus500 ideální?

Pro koho je Plus500 ideální

Hlavní obchodní činností společnosti Plus500, ochranné známky společnosti Plus500 Ltd, je poskytování CFD s pákovým efektem prostřednictvím vlastní obchodní platformy na internetu a jinými elektronickými prostředky.

*u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty.

Firma se sídlem v Izraeli byla založena v roce 2008 a působí prostřednictvím řady dceřiných společností po celé Evropě a v asijsko-pacifické oblasti. Je registrována u potřebných regulačních orgánů. Plus500 rezidenty Spojených států.

Společnost Plus500 Ltd. je kótována na londýnské burze cenných papírů (LSE) a je veřejně obchodovatelnou společností, která patří do indexu FTSE 250. Autorizaci a dohled nad společností Plus500UK Ltd., která má sídlo v Londýně, má na starosti Úřad pro finanční etiku (FCA #509909).

Plus500 je broker CFD, který poskytuje přístup k obchodování s opcemi CFD na několika trzích. Ty se od běžných opcí liší tím, že jsou vypořádány v hotovosti a umožňují spekulativně předvídat cenu podkladového referenčního nástroje v budoucnosti.

Ten, kdo chce mít minimální náklady na obchodování, přístup k široké škále finančních trhů a přímočaré a užitečné obchodní rozhraní, by si měl vybrat Plus500. Obchodní platforma Plus500 s rozumnými spready a nízkými poplatky poskytuje přístup k více než 2 000 CFD. Zkušeného obchodníka, který rád obchoduje manuálně a považuje levnější cenu za ospravedlnitelnou vzhledem k absenci dalších funkcí, které někteří konkurenti poskytují, by měla zaujmout.

Plus500 je zjevně zaměřen na uživatele, kteří chtějí jednoduchou obchodní platformu bez potřeby složitých funkcí. Spready brokera jsou přiměřené, což pomáhá udržet náklady na nízké úrovni, a jeho vlastní rozhraní WebTrader je jednoduché na používání. Dohled Financial Conduct Authority poskytuje klientům Plus500 U.K. dodatečnou bezpečnost.

Noví obchodníci si musí uvědomit, že Plus500 nabízí pouze obchodování s CFD. Obchodování s CFD je vysoce rizikové obchodování s pákovým efektem, které umožňuje spekulace na pohyby cen. Při obchodování s CFD Plus500 nevlastníte podkladová finanční aktiva. Ačkoli Plus500 CFD vyžadují nižší vklady, než je vaše expozice na trhu, a mohou vést k velkým ziskům nebo ztrátám v závislosti na vaší finanční páce, můžete ztratit více, než je vaše vložená částka. Při obchodování s Plus500 obchodujte pouze s penězi, které si můžete dovolit ztratit.

*u 80% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek