Prognóza společnosti DOGE: Očekává se 40% růst s cílovou hodnotou 0,0952 USD.

Prognóza společnosti DOGE: Očekává se 40% růst s cílovou hodnotou 0,0952 USD.

Graf Dogecoinu (DOGE) ukazuje zajímavý vývoj, protože „klesající klínová formace“ je velmi blízko proražení ceny. Pokud cena DOGE tuto formaci prorazí, povede to k výraznému růstu DOGE.

Pokud však DOGE z formace neprorazí a ve skutečnosti se vrátí zpět dovnitř, ztíží to držitelům DOGE situaci.

Prozatím prognóza pro DOGE naznačuje býčí proražení, protože DOGE se od 31. října drží uvnitř klínové formace. Od tohoto dne DOGE vytváří maxima a minima takovým způsobem, že připomíná klesající klínové obrazce.

Vysoká šance na růst o 18 – 40 %.

Pokud se DOGE podaří úspěšně prorazit z patternu, pravděpodobně dojde k 40% růstu a cena altcoinu se posune na úroveň kolem 0,0952 USD. Tento ziskový cíl můžeme sestavit tak, že zjistíme vzdálenost mezi swingovým minimem a swingovým maximem na 0,0688 (bod proražení).

Indikátor RSI rovněž naznačuje, že DOGE dosáhl kritického bodu, jelikož se pohybuje jen o něco málo výše než na úrovni 50. Pokud tedy dojde k proražení, překlopí se také ukazatel RSI do býčí zóny a zvýší se tak šance na dosažení cílové úrovně 0,0952 USD.

Další prognóza naznačuje, že dojde k 18% vzestupu Dogecoinu a pravděpodobně se dotkne úrovně 0,0816 USD, což je také tvrdá rezistence. Poté bude dalším cílem pro DOGE hladina 0,0952 USD, o které již byla řeč výše.

Navzdory všem těmto býčím prognózám existuje také možnost rally směrem dolů, která povede k -7% pohybu DOGE. V takovém případě se cena DOGE vydá směrem dolů k zóně podpory 0,0550 USD. Aby k tomu došlo, bude třeba na týdenním časovém rámci překonat hladinu 0,0593 USD.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek