Ripple Xrp Předpověď připraven na 20 Breakout

Ripple plánuje zpětný odkup akcií v hodnotě 285 milionů dolarů

Technický graf Ripplu (XRP) naznačuje, že se cena rychle blíží k důležité úrovni rezistence. Pokud dojde k býčímu proražení této úrovně, povede to k významnému býčímu pohybu kryptoměny.

Podle analytiků existuje šance, že by Ripple (XRP) mohl ke své hodnotě přidat 20 %. Existuje však také šance, že se dočkáme náhlého výprodeje ještě předtím, než dojde ke skutečnému proražení. V takovém případě by se býci Ripple (XRP) mohli dostat do pasti a dokonce zlikvidovat.

XRP v poslední době vytvořilo několik nižších maxim a stále se nachází v dlouhodobém klesajícím trendu. Pokud swingové body spojíme s trendovou linií, uvidíme, že úroveň rezistence klesá. Prozatím se Ripplu podařilo vytvořit býčí svíčku (denní graf), ale na výběr nákupní strany je ještě brzy.

Zájem kupujících o Ripple (XRP) stále trvá

Pokud se podíváme na cenovou akci XRP z poslední doby, odhaluje, že zájem kupujících stále žije. To je ještě patrnější, když se podíváme na 30, 50 a 100 EMA na denních grafech. A když se na denním grafu dočkáme opětovného otestování těchto EMA, bude to pro kupce další dobrá zpráva.

Největší výzvou je však stále klesající trendová čára, která se drží již několik let. Pokud se ji býkům XRP podaří prorazit a poté ji s dobrým momentem znovu otestovat, šance na 20% rally se stanou velmi vysokými.

Pokud se tak stane, pak se Ripple (XRP) posune k 0,493 USD a poté k 0,596 USD, pokud býčí tlak zůstane vysoký.

Existuje však také šance, že by XRP mohl čelit vážnému prodejnímu tlaku při napadení klesající trendové linie. To by mohlo Ripple (XRP) dále stlačit dolů, a tím oddálit zotavení.

V neposlední řadě je také třeba zohlednit celkový sentiment na trhu kryptoměn. Ten může mít na cenu Ripplu (XRP) v blízké budoucnosti také zásadní vliv.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek