Shiba Inu (SHIB) Předpověď: Rally o 10 % je na cestě

Shiba Inu (SHIB) Předpověď: Rally o 10 % je na cestě

Technická analýza mince Shiba Inu (SHIB) ukazuje, že mince prochází fází vyčerpání. Grafy SHIB zároveň ukazují, že existuje i šance na pullback, což může být dobré znamení pro ty kupce, kteří si dokáží počkat.

Prozatím šance na pullback v kombinaci s pozitivními náznaky na ukazateli momenta ukazují, že Shiba Inu (SHIB) zažije velmi brzy býčí rally.

SHIB čeká další růst

Poté, co se mince vymanila z býčího klesajícího trendu, si již připsala 16% růst. SHIB zároveň před několika dny vytvořil vrchol poblíž úrovně 0,00000824. Zdá se však, že se SHIB po vytvoření swingového maxima dostal pod prodejní tlak.

Celkově lze říci, že ukazatel RSI vykazuje na grafu Shiba Inu (SHIB) medvědí divergenci, což je známkou otočení trendu. Z větší části tento názor platí, ale v případě silného nákupního tlaku může dojít i ke stažení zpět.

Proto lze s jistotou říci, že šance na neúspěch jsou pro býky SHIB velmi nízké. Vhodnější prognózou je tedy konsolidace mince Shiba Inu (SHIB). To umožní kupujícím na vedlejší koleji připojit se k trendu a posunout tak minci výše.

Vzhledem k těmto okolnostem někteří analytici volají po 11% růstu mince Shiba Inu (SHIB). Vzhledem k nedávnému optimismu na trhu s kryptoměnami dává smysl, aby se k této zábavě připojila i Shiba Inu (SHIB)!

Naopak někteří analytici také volají po -4,5% poklesu u Shiba Inu (SHIB), což jej pošle dolů do zóny podpory 0,00000709. Šance na býčí rally na Shiba Inu (SHIB) jsou však vyšší ve srovnání s medvědí rally.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek