Solana Sol Konsolidace cen naznačuje 70 Upside

Solana Sol Konsolidace cen naznačuje 70 Upside

Cena Solany (SOL) se blíží k bodu průrazu, který by mohl diktovat další směr tohoto altcoinu. Pokud dojde k úspěšnému proražení tohoto obrazce, bude to pro býčí investory pohled na věc.

Prozatím se zdá, že Solana (SOL) může získat až 70% růst, jakmile se jí podaří úspěšně prorazit nad současný průrazový vzor.

Nedávná cenová akce společnosti Solana (SOL) ukazuje inverzní H&S vzorec, který se formuje již téměř rok. Technicky vzato tento obrazec značí zvrat dna a skládá se ze 2 ramen + 1 hlavy.

Cena společnosti Solana (SOL) by se mohla dotknout 37,21 USD

Prozatím se všechny oči nyní upírají na linii krku inverzní H&S formace, která nám napoví, zda dojde k proražení býčí linie, či nikoliv. V případě, že dojde k proražení pod spodní vrchol inverzního H&S, pak bude technická formace neplatná.

Podle naměřeného cíle je zde šance na téměř 71,09% růst ceny Solana (SOL), což ji vynese na 37,21 USD.

V době psaní tohoto článku cena Solana (SOL) konsolidovala těsně pod inverzní linií H&S, což naznačuje, že se jedná o silnou rezistenci.

Stejně tak nedávná cenová akce naznačuje i velmi nízkou volatilitu Solana (SOL), která je běžná před obdobími vysoké volatility a prolomení.

A vzhledem k tomu, že dokončení nedávného cenového vzorce trvalo několik měsíců, bylo by rozumné počkat na uzavření nad linií krku alespoň na grafu D1. Kromě toho několik úspěšných uzavření nad linií krku na grafu D1 dodá proražení větší důvěryhodnost.

Při pohledu za býčí předpověď na 37,21 USD se další důležitá úroveň nachází na 38,92 USD, což je rovněž důležitá rezistence. Pokud se společnosti Solana (SOL) podaří této úrovně dosáhnout, znamenalo by to růst o 80 %.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek