Trading212 Jeden z největších makléřů v Británii a Evropě

Trading212 Jeden z největších makléřů v Británii a Evropě

Během výluky v souvislosti s pandemií koronaviru COVID-19 se investoři z celého světa věnovali intenzivně podmanivým činnostem, jako je denní obchodování.

Vzhledem k výraznému nárůstu objemu retailového obchodování zaznamenal broker Trading 212, který obchoduje bez poplatků, v roce 2020 nárůst počtu financovaných účtů na 600 000.

Hlavní produktová řada společnosti zahrnuje bezplatné frakční investování do více než 3 000 mezinárodních akcií, ETF, cizích měn a derivátových produktů, stejně jako instruktážní videa, diskusní fóra a analytické nástroje.

S produkty AutoInvest a Pie se firma v poslední době zaměřuje na udržitelné a automatizované investování.

Přestože jsou tyto nástroje ve fázi beta, umožňují uživatelům začít vytvářet svá portfolia neboli „koláče“, jak je označuje společnost Trading 212, pomocí intuitivní technologie automatického investování a rebalancování.

Automatizované investování je podle Ashminova „klíčovou součástí naší budoucnosti, protože nám poskytuje úžasný potenciál rozvoje a snížení nákladů pro klienty“. ‚Denní obchodování je sice nyní populární, ale to pomine, stejně jako každý takový cyklus, kdy najednou všichni chtějí obchodovat a spekulovat,‘

Brzy přijde nová generace a ta bude mít velmi vysoké nároky na uživatelský komfort. Budou proti nadměrným poplatkům a provizím. Chtějí uživatelsky přívětivé rozhraní a smlouvy bez drobného písma, tvrdil. Jsou poměrně nezávislí a my jim vycházíme vstříc.

Rozhodně chceme zažít stejnou míru růstu jako ve Velké Británii, pokud jde o rozvoj.

V celé Evropě se Trading 212 snaží být nejuznávanější a nejdůvěryhodnější obchodní platformou. Aby pomohla investorům cítit se jistěji, usiluje firma o získání licence investičního bankovnictví, aby tohoto cíle dosáhla.

‚Další fází je inovace pomocí nových nástrojů a demokratizace správy majetku obecně, nejen obchodování a investování.

‚Naším hlavním poselstvím je, že pokud začnete nyní, ve svých 20 letech, s pouhými několika librami každý den, v době odchodu do důchodu z vás bude miliardář. Věřím, že až se následující měsíc spustí, výrazně nás to odliší od konkurence.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek