Uk Crypto Assets může získat novou právní definici

Uk Jádrová cenová inflace Cpi zůstává

Ve čtvrtek byl předložen návrh, který vyzývá úřady, aby vytvořily novou kategorii pro digitální aktiva, jako jsou kryptoměny. Pokud se tak stane, možná se ve Spojeném království dočkáme nové právní definice kryptoaktiv.

Pokud se podíváme do jiných částí světa, zdá se, že úřady již podnikají kroky k řádné regulaci trhu s kryptoměnami. Ve skutečnosti mnozí dokonce srovnávají krypto s divokým západem, jak se nechali slyšet zákonodárci z EU.

Bitcoin, který se proslavil velkolepými zisky, od letošního roku ztratil většinu své hodnoty. Pokud se podíváme na trh s NFT, ten letos explodoval – Zájem sice není tak velký jako před několika měsíci, ale trh se rozhodně zvýšil.

NFT jsou digitální soubory, jako jsou videa, obrázky, zvuky a animace, které lze prodávat/kupovat jako digitální aktiva.

Udělat z Británie centrum pro kryptoměny

Ministr financí Rishi Sunak měl sen, ve kterém chtěl zajistit, aby se Velká Británie stala globálním centrem pro digitální aktiva a krypto technologie. Tehdy se také ptal, zda je možné krypto a další digitální aktiva v současných zákonech zohlednit, či nikoliv.

Komise nedávno vydala komentář, v němž uvedla, že kryptoměny a NFT lze přidat k současným třídám aktiv. Proto bude pro krypto potřeba nová správná definice a nová třída aktiv!

Nový návrh byl představen s cílem usnadnit práci kryptografickým firmám a uživatelům. Tento návrh umožní vytvoření právního rámce, který dokáže ochránit uživatele a zároveň umožní technologické inovace ve Spojeném království.

Země, jako je Spojené království, provádějí právní změny, aby se přizpůsobily krypto… Jinde ve světě se mnoho zemí skutečně snaží omezit kryptoměny a veškeré související technologie!

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek