Velká Británie vysílá smíšené signály ohledně kryptoměn

Uk Jádrová cenová inflace Cpi zůstává

Velká Británie se připravuje na to, že se stane centrem, kde se budou dvořit startupy, kryptografické služby a všichni významní zavedení hráči. Země chce totiž stát v čele i při vytváření nových regulací pro NFT a stablecoiny.

Pokud se však podíváme jinam do světa, spousta věcí se změnila. Zákonodárci z EU dosáhli dohody o regulaci MiCA – V důsledku toho se to stalo důležitým momentem pro celý kryptografický sektor! V USA vláda podepsala exekutivní příkaz, který nastínil přístup k rozvoji nových digitálních aktiv v zemi.

Ve Spojeném království se ve stejném období událo mnoho politických změn. Ministr financí Glen měl na krypto a blockchainový průmysl spíše podpůrný názor, ale instituce Spojeného království měly jiné názory. Podle nich měly obavy o životaschopnost a bezpečnost kryptoměn.

Guvernér Bank of England totiž představoval trh s kryptoměnami jako příležitost pro kriminální živly.

Smíšené signály ze strany úřadů a vlády

Právě tyto smíšené signály vysílané politickou vládou a úřady brzdí růst kryptografického průmyslu ve Spojeném království.

Kdykoli země dovolí, aby se nejistota rozmnožila a zapustila kořeny, vede to ke stagnaci & toho jsme svědky v případě Spojeného království.

V tuto chvíli panuje jasná nejasnost, která brzdí přijetí kryptoměn spotřebiteli. Pokud regulační orgány nezačnou přemýšlet a vysílat signály na stejné vlnové délce, zůstane toto odvětví v nejistotě.

A nyní se objevily zprávy o nové vládě a novém premiérovi ve Spojeném království. To znamená, že se stalo důležitějším, abychom získali jednotný postoj Bank of England a politické vlády.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek