Velryby nakoupily 620 milionů dogů v naději na prolomení ceny

Prognóza společnosti DOGE: Očekává se 40% růst s cílovou hodnotou 0,0952 USD.

Zdá se, že po vytvoření podpory na úrovni kolem 0,06 USD se Dogecoin (DOGE) připravuje na cenový průlom. V očekávání cenového průrazu nakoupily velké velryby 620 milionů Dogecoinů (DOGE), což zvýšilo sázky pro všechny zúčastněné strany!

Proto cena DOGE v posledních dnech roste, protože nákupní tlak velkých kupců se pomalu zvyšuje. Po tomto kroku velryb se tržní kapitalizace trhu s kryptoměnami dostala nad úroveň 945 miliard dolarů. Ve stejném období je dalším tokenem, který po dlouhém trvání klesajících trendů nabírá na síle, XRP.

Pokud se podíváme na počet lidí, kteří dlouhodobě drží DOGE, byl zaznamenán nárůst o zhruba 5,13 % – Adresy, které drží Doge v rozmezí 100 milionů – 1 miliarda, také zaznamenaly slušný nárůst.

Největší dobrá zpráva však měla podobu zlepšených technických údajů na grafech DOGE… Na základě býčích technických údajů se do sítě DOGE připojilo přibližně 6 velryb, které přistoupily k nákupu 620 milionů tokenů DOGE.

Vzhledem k načasování tohoto nákupu se zdá, že velryby přišly zachránit DOGE v pravý čas. Navzdory masivní objednávce velryb je zde ještě několik technických překážek, které musí DOGE odstranit, než se stane býčím!

Odborníci se domnívají, že nejbližší rezistence se pro DOGE nachází kolem oblasti 0,069 USD… Kolem 86 000 adres DOGE drží kolekci 42 miliard tokenů, což dále zdůrazňuje důležitost této oblasti rezistence.

A když se podíváme na hodinový graf DOGE, údaje ukazatele RSI naznačují, že nákupní tlak začíná vykazovat známky slabosti.

Do budoucna by pro DOGE byla rozhodující úroveň 0,069 USD, která rozhodne o tom, zda k proražení skutečně dojde, nebo ne.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek