Vyrovnání mezi Binance a americkými úřady v nejbližších dnech

Vyrovnání mezi Binance a americkými úřady v nejbližších dnech

Podle mediálních zdrojů se Binance Holdings a americké úřady pravděpodobně dohodnou v příštích dnech. Pokud se to ukáže jako pravda, ukončí to opravdu dlouhé vyšetřování, které trvalo několik let.

Urovnání bude také svěžím oddechem pro trh s kryptoměnami, který si toho v posledních letech již. prošel dost. Kromě toho také pomůže trhu stát se více býčím & tím může pomoci nastartovat i nový vzestupný trend.

Podle podrobností budou konečně vyřešena veškerá obvinění, která byla vznesena na představitele Binance. Je důležité poznamenat, že do případu bylo zapojeno několik amerických agentur, jako například Financial Crimes Enforcement Network, ministerstvo spravedlnosti atd.

Společnost Binance zaplatí pokutu ve výši 4 miliard dolarů

Zdroje rovněž zmínily, že společnost Binance bude muset pravděpodobně zaplatit americkým úřadům vysokou částku jako pokutu. Ačkoli nebyla zmíněna žádná konkrétní částka, podle některých médií se bude blížit 4 miliardám USD.

Ať už se na to někdo dívá jakkoli, 4 miliardy dolarů jsou velké číslo a pravděpodobně ovlivní finanční situaci společnosti Binance. Zároveň však vytvoří precedens, že všechny kryptografické firmy působící v USA budou muset dodržovat pravidla, jinak budou čelit právním postihům.

Podle některých odborníků toto urovnání také připraví půdu pro několik dalších kryptofirem, které budou muset urovnat své spory s americkými úřady.

Kontrolu proti Binance zahájilo v roce 2018 ministerstvo spravedlnosti, která byla později rozšířena & zapojilo se do ní několik dalších amerických institucí. Nebylo by však chybou říci, že to pro Binance znamenalo velký právní bolehlav & nebylo jiné cesty, jak to obejít.

V roce 2020 byla společnost Binance požádána americkými úřady, aby sdílela podrobnosti o svých interních záznamech. Chtěly zkontrolovat úsilí společnosti v oblasti boje proti praní špinavých peněz, aby posoudily, zda je účinné, nebo ne.

Autor

  • Sandra Summers

    Sandra je naší nejnovější posilou v týmu profesionálních obchodníků na onlineobchodovani.cz. Sandra, která se již 6 let zabývá obchodováním, kryptoměnami, blockchainem a arbitrážními příležitostmi, je klíčem k tomu, aby naše uživatele informovala o nejnovějších inovacích a trendech, což jistě každému pomůže udělat to nejlepší rozhodnutí ve světě tradingu. Když se zrovna hluboce neponořuje do čísel, baví ji horolezectví a dlouhé procházky po Praze, kde žije.

Přejít nahoru
Přejít na začátek